Gå til hovedindhold

Viega 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211651060
Pris fra 127 krtil 625 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 498 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Nippelrør 1 1/2 x 70 rødgods
127 kr
Til butik
VIEGA Nippelrør 1 1/2 x 70 rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Gevindrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 4015211651060
EAN: 4015211651060
Varenr.: 25581848
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
139,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 1 1/2x70
153,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
5 stk Rødgods nippelrør, 70 mm x 1 1/2"
609 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 stk Rødgods nippelrør, 70 mm x 1 1/2"
625 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
2EL-GROSSISTEN139,6 kr139,6 krKøb
3MaintainIt153,75 kr153,75 krKøb
4CompletVVS609 kr609 krKøb
5BilligVVS DK625 kr625 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 160 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 80% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for 1.1/2" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026127 kr12,6 kr (9%)
25. maj 2026139,6 kr469,4 kr (77%)
10. maj 2026609 kr11 kr (2%)
9. maj 2026620 kr11 kr (2%)
18. mar. 2026609 kr11 kr (2%)
17. mar. 2026620 kr11 kr (2%)
24. jan. 2026609 kr20 kr (3%)
23. jan. 2026629 kr20 kr (3%)
16. jan. 2026609 kr20 kr (3%)
15. jan. 2026629 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret