Gå til hovedindhold

Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250

landSanitetEAN: 5706703367901
Pris fra 79 krtil 120 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 9. maj

Sammenlign priser på Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250
79 kr
Til butik
Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250 billede

Produktinformation

Rørbæring Ø 250 Med strop Vægmontering Standard højde 75mm

Produktspecifikationer

Mærke: Lindab
Kategori: Rørophæng
EAN: 5706703367901
Varenr.: 79424
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250
85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbæring VBS-250 - med strop Ø=250
115 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
land rrbring, 250 mm, med strop, VBS-250
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk79 kr79 krKøb
2vvsfittings.dk85 kr85 krKøb
3CS MEGASTORE DK115 kr154 krKøb
4WATTOO.DK120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250

PriceData har fulgt prisen på Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Øland Rørbæring Ø250 mm med strop VBS-250 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202679 kr12 kr (18%)
25. maj 202667 kr18 kr (21%)
24. maj 202685 kr17 kr (25%)
23. maj 202668 kr1 kr (1%)
22. maj 202667 kr1 kr (2%)
9. maj 202666 kr1 kr (1%)
6. maj 202667 kr18 kr (21%)
5. maj 202685 kr18 kr (27%)
29. apr. 202667 kr1 kr (2%)
24. apr. 202666 kr53 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret