Gå til hovedindhold

ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200

ZyXELKontorsystemerEAN: 4718937613717
Pris fra 3.967 krtil 4.900 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 933 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.944 kr 22. maj

Sammenlign priser på ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3967 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år
3.967 kr
Til butik
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år billede

Produktinformation

Zyxel Content Filtering/Anti-Spam - Licensabonnemet (2 år)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-BUN-ZZ0096F
EAN: 4718937613717
Varenr.: 996028623
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200
4.801,68 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Content Filtering/Anti-Spam - subscription licence (2 years) - 1 licence
4.900 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.967 kr3.967 krKøb
2EL-GROSSISTEN4.801,68 kr4.801,68 krKøb
3Proshop DK4.900 kr4.900 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200

PriceData har fulgt prisen på ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.938 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 4.139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.992 kr.

Den nuværende pris på 3.967 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.967 kr3 kr (0%)
25. maj 20263.964 kr6 kr (0%)
24. maj 20263.970 kr2 kr (0%)
23. maj 20263.968 kr24 kr (1%)
22. maj 20263.944 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.945 kr34 kr (1%)
10. maj 20263.979 kr3 kr (0%)
9. maj 20263.982 kr2 kr (0%)
8. maj 20263.980 kr26 kr (1%)
7. maj 20263.954 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret