Gå til hovedindhold

Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W)

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937603923
Pris fra 337 krtil 446 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 310 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 337 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1005HP Switch 5-porte Gigabit PoE
337 kr
Til butik
Zyxel GS1005HP Switch 5-porte Gigabit PoE billede

Produktinformation

Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar - PoE (60 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1005HP-EU0101F
EAN: 4718937603923
Varenr.: 993853379
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W)
337 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1005HP 5-Port GbE Unmanaged PoE+ (60W) Switch
340 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1005hp 5-port Unmanaged Poe 60w Switch
349 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1005HP PoE+ Switch
351 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL GS1005HP Switch 5-porte Gigabit PoE
383 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1005HP 5-porte Gigabit med PoE+
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1005HP 5-porte Gigabit med PoE+
419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1005HP Switch 5-porte Gigabit PoE
429 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Zyxel netvrksswitch, 5 porte PoE+, 10/100/1000 Mbps
446 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK337 kr337 krKøb
2CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb
3Proshop DK340 kr379 krKøb
4Dustin DK349 kr435,25 krKøb
5Komplett DK351 kr351 krKøb
6Teknikproffset DK383 kr442 krKøb
7Boligcenter DK399 kr399 krKøb
8Vivas DK419 kr488 krKøb
9Ultrashop429 kr429 krKøb
10WATTOO.DK446 kr446 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W) i 144 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 337 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1005HP - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 1 x 10/100/1000 - væg-monterbar, desktop - PoE (60 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026337 kr1 kr (0%)
30. maj 2026336 kr4 kr (1%)
29. maj 2026332 kr3 kr (1%)
27. maj 2026335 kr1 kr (0%)
26. maj 2026334 kr3 kr (1%)
25. maj 2026337 kr4 kr (1%)
24. maj 2026341 kr4 kr (1%)
23. maj 2026345 kr3 kr (1%)
22. maj 2026348 kr2 kr (1%)
21. maj 2026346 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret