Gå til hovedindhold

ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500

ZyXELKontorsystemerEAN: 4718937613786
Pris fra 4.108 krtil 5.079 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 971 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.092 kr 15. maj

Sammenlign priser på ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4108 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år
4.108 kr
Til butik
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 2 år billede

Produktinformation

Zyxel Content Filtering/Anti-Spam - Licensabonnemet (2 år)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-BUN-ZZ0103F
EAN: 4718937613786
Varenr.: 996028633
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500
4.981,21 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Content Filtering/Anti-Spam - subscription licence (2 years) - 1 licence
5.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.108 kr4.108 krKøb
2EL-GROSSISTEN4.981,21 kr4.981,21 krKøb
3Proshop DK5.079 kr5.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500

PriceData har fulgt prisen på ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.085 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 4.580 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.166 kr.

Den nuværende pris på 4.108 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for ZYXEL LIC-BUN 2 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 500 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20264.108 kr5 kr (0%)
3. jun. 20264.113 kr1 kr (0%)
31. maj 20264.114 kr2 kr (0%)
25. maj 20264.112 kr6 kr (0%)
24. maj 20264.118 kr1 kr (0%)
23. maj 20264.117 kr25 kr (1%)
15. maj 20264.092 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.093 kr35 kr (1%)
10. maj 20264.128 kr2 kr (0%)
9. maj 20264.130 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret