Gå til hovedindhold

Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid

ZwillingFriluftslivEAN: 4009839533990
Pris fra 112 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZWILLING THERMO termokande 0,45 L Grå, Hvid
112 kr
Til butik
ZWILLING THERMO termokande 0,45 L Grå, Hvid billede

Produktinformation

ZWILLING THERMO. Kapacitet: 0,45 L, Produktfarve: Grå, Hvid, Husmateriale: Rustfrit stål. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 39500-507-0
EAN: 4009839533990
Varenr.: 999522727
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid
-26%148 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Termokop ZWILLING Thermo 450 ml - Hvid
-20%159 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termokop ZWILLING Thermo 450 ml - Hvid billede

Produktinformation

Fordele ved termokop til kaffe og teHold din varme drik lun længere på farten med ZWILLING Thermo. Den smarte termokop i hvid rummer 0,45 l og er skabt til pendling, arbejde og ture i det fri. Den dobbelte væg og holde-varm funktion hjælper med at bevare temperaturen, mens den lækagesikre konstruktion giver ro i tasken.Design og anvendelseKoppen har et stilrent hvidt look med hus i rustfrit stål og et praktisk låg, der gør det nemt at drikke undervejs. Den kølige yderside gør den behagelig at holde om, selv når indholdet er varmt, takket være kølig ydervæg.Kapacitet: 0,45 lFarve: HvidMateriale: Rustfrit stål (hus)Dobbeltvægget: JaHolde-varm funktion: JaKølig ydervæg: JaLækagesikker: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Termoflasker
Vægt: 0.32g
EAN: 4009839533990
Varenr.: 1995904
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Termokop ZWILLING Thermo 450 ml - Hvid
-18%179 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK112 kr112 krKøb
2KitchenTime DK148 kr197 krKøb
3Boligcenter DK159 kr159 krKøb
4Vivas DK179 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid

PriceData har fulgt prisen på Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Zwilling Zwilling Thermo Termokande 0,45 L Sølv/Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026112 kr2 kr (2%)
22. maj 2026110 kr2 kr (2%)
15. maj 2026112 kr2 kr (2%)
13. maj 2026110 kr2 kr (2%)
8. maj 2026112 kr2 kr (2%)
6. maj 2026110 kr2 kr (2%)
4. maj 2026112 kr2 kr (2%)
30. apr. 2026110 kr2 kr (2%)
26. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
25. apr. 2026110 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret