Gå til hovedindhold

Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål

ZwillingKøkkenbestiksætEAN: 4009839014451
Pris fra 725 krtil 1.155 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 725 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZWILLING Four Star - Knivsæt - 3 stk. - sort håndtag
725 kr
Til butik
ZWILLING Four Star - Knivsæt - 3 stk. - sort håndtag billede

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Knivsæt
Farve: 2
Artikel nr.: 35048-000-0
EAN: 4009839014451
Varenr.: 7234188
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling - FOUR STAR Knife set 3-pcs - no-color
725 kr
Til butik
Zwilling - FOUR STAR Knife set 3-pcs - no-color billede

Produktinformation

Dette knivsæt består af en 10 cm urtekniv, en 16 cm kødkniv og en 20 cm kokkekniv - en alsidig trio, der dækker de fleste opgaver i køkkenet. Knivbladene er smedet af specialhærdet stål, der giver optimal skarphed, lang holdbarhed og den rette balance mellem styrke og fleksibilitet. De ergonomisk formede skæfter i plast giver et sikkert og behageligt greb, så du kan arbejde med præcision og kontrol.

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Koekkenredskaber
Artikel nr.: 1002238
EAN: 4009839014451
Varenr.: 3394260
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Knivsæt - ZWILLING køkkenknive, 3 dele
-21%839 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knivsæt - ZWILLING køkkenknive, 3 dele billede

Produktinformation

Fordele ved knivsæt til køkkenetOpgrader din madlavning med et stilrent knivsæt fra ZWILLING. Sættet rummer tre alsidige køkkenknive med rustfrit stål klinger og sorte håndtag, som giver et sikkert greb i hverdagen. Uanset om du hakker grønt, skærer kød eller finpudser frugt og grønt, har du det rigtige værktøj ved hånden.Til den daglige madlavningDe tre knive dækker de klassiske behov i hjemmekøkkenet. Kombinationen af skarpe klinger i rustfrit stål og et tidløst, sort håndtag gør sættet både funktionelt og flot på køkkenbordet. Perfekt til dig, der ønsker kvalitet og enkelhed i køkkenudstyr.Type: Køkkenknive til husholdningAntal knive: 3Klingefarve: Rustfrit stålHåndtagsfarve: SortMærke: ZWILLING...

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Bestik
Vægt: 0.54g
EAN: 4009839014451
Varenr.: 1905356
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Knivsæt - ZWILLING køkkenknive, 3 dele
-20%859 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål
-37%882 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zwilling - Four Star Knivsæt - 3 Dele
1.139,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zwilling FOUR STAR, Knivsæt, 3-pcs - uden farve - E
1.155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK725 kr764 krKøb
2Proshop DK725 kr764 krKøb
3Boligcenter DK839 kr839 krKøb
4Vivas DK859 kr938 krKøb
5KitchenTime DK882 kr882 krKøb
6Gucca.dk1.139,95 kr1.139,95 krKøb
7Teknikproffset DK1.155 kr1.204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål i 180 dage. Laveste pris i perioden er 725 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 760 kr.

Den nuværende pris på 725 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Zwilling Zwilling Four star knivsæt 3 dele Sort-rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026725 kr14 kr (2%)
26. maj 2026739 kr10 kr (1%)
24. maj 2026729 kr72 kr (9%)
23. maj 2026801 kr72 kr (10%)
22. maj 2026729 kr4 kr (1%)
15. maj 2026725 kr4 kr (1%)
1. maj 2026729 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026725 kr4 kr (1%)
9. apr. 2026729 kr4 kr (1%)
2. feb. 2026725 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret