Gå til hovedindhold

ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA)

ZwillingSikkerhedstøjEAN: 4009839534065
Pris fra 162 krtil 279,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 117,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 138,1 kr 22. maj

Sammenlign priser på ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZWILLING THERMO termokande 1 L Sort
162 kr
Til butik
ZWILLING THERMO termokande 1 L Sort billede

Produktinformation

ZWILLING THERMO. Kapacitet: 1 L, Produktfarve: Sort, Husmateriale: Rustfrit stål. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA). Oprindelsesland: Kina

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 39500-514-0
EAN: 4009839534065
Varenr.: 999522726
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA)
179 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Termoflaske 1 l - ZWILLING THERMO, rustfrit stål, sort
-22%219 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Termoflaske 1 l - ZWILLING THERMO, rustfrit stål, sort billede

Produktinformation

Fordele ved termoflaske til hverdag og turHold drikkevarerne klar, uanset hvor dagen fører dig hen. Denne elegante termoflaske på 1 liter fra ZWILLING THERMO er skabt i sort rustfrit stål og passer perfekt til pendling, arbejde og udflugter. Den holder indholdet varmt i op til 12 timer og koldt i op til 24 timer, så du kan nyde kaffe, te eller iskoldt vand i den ønskede temperatur hele dagen.Praktisk design til aktivt brugDen robuste flaske er lavet af rustfrit stål og tåler opvaskemaskine for nem rengøring. Den er BPA-fri og konstrueret til at være lækagesikker, så tasken forbliver tør. Med sin slanke form (H × B × D: 28 × 10 × 10 cm) er den nem at have i hånden eller i sidelommen på rygsækken, og vægten på kun 0,8 kg gør den behagelig at tage med på farten.Kapacitet: 1.000 mlHolder varmt: 12 timerHolder koldt: 24 timerMateriale: Rustfrit stålFarve: SortOpvaskemaskinesikker: JaBPA-fri: JaLækagesikker: JaMål: H 28 cm × B 10 cm × D 10 cmVægt: 0,8 kgAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Termoflasker
Vægt: 0.61g
EAN: 4009839534065
Varenr.: 1890995
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Termoflaske 1 l - ZWILLING THERMO, rustfrit stål, sort
-20%239 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Thermo Termokande 1 L Sort
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Vivas DK239 kr318 krKøb
5KitchenTime DK279,95 kr328,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA)

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 138,1 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for ZWILLING THERMO, 1 L, Sort, Rustfrit stål, 12 t, 24 t, Bisphenol A (BPA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026162 kr23,9 kr (17%)
22. maj 2026138,1 kr23,9 kr (15%)
11. maj 2026162 kr1 kr (1%)
9. maj 2026163 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026160 kr46 kr (22%)
29. mar. 2026206 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026207 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret