Gå til hovedindhold

ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande

StaubKogegrejEAN: 3272340040252
Pris fra 1.472 krtil 2.749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.277 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.439 kr 23. maj

Sammenlign priser på ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1472 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande
1.472 kr
Til butik
ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande billede

Produktinformation

ZWILLING STAUB LA COCOTTE. Type: Gryde bradepande, Form: Rund, Materiale: Støbejern. Kapacitet: 5,25 L, Diameter: 26 cm, Bredde: 260 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1003441
EAN: 3272340040252
Varenr.: 1004192437
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staub La Cocotte rund gryde 26 cm, hvid trøffel, støbejern
1.684 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
STAUB Staub White Truffle gryde 5,2 L
2.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.472 kr1.472 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.684 kr1.684 krKøb
3KitchenTime DK2.749 kr2.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.439 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.763 kr.

Den nuværende pris på 1.472 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for ZWILLING STAUB LA COCOTTE 5,25 L Rund Støbejern Gryde bradepande de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.472 kr33 kr (2%)
23. maj 20261.439 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.442 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.439 kr1.310 kr (48%)
4. apr. 20262.749 kr500 kr (22%)
31. mar. 20262.249 kr60 kr (3%)
26. mar. 20262.189 kr390 kr (22%)
25. mar. 20261.799 kr390 kr (18%)
18. mar. 20262.189 kr390 kr (22%)
16. mar. 20261.799 kr390 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret