Gå til hovedindhold

ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget

ZwillingGlasEAN: 4009839397813
Pris fra 143 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 21. maj

Sammenlign priser på ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Sorrento drikkeglas 350 ml 2-pak 2-pak
-38%143 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zwilling Sorrento drikkeglas 350 ml 2-pak 2-pak billede

Produktinformation

Zwilling Sorrento drikkeglas 350 ml 2-pak 2-pak

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Drikkeglas
EAN: 4009839397813
Varenr.: 34254-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling - Sorrento Bar Long Drink 350 ml - Set of 2
146 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zwilling - Sorrento Bar Højt Drinksglas 350 Ml - Sæt Med 2
189,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget
209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK143 kr192 krKøb
2Proshop DK146 kr185 krKøb
3Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
4Boligcenter DK209 kr209 krKøb
5Vivas DK229 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget i 169 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for ZWILLING Sorrento rødvinsglas - 2 stk., 350 ml, dobbeltvægget de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026143 kr3 kr (2%)
24. maj 2026140 kr3 kr (2%)
21. maj 2026137 kr9 kr (6%)
8. maj 2026146 kr1 kr (1%)
7. maj 2026145 kr1 kr (1%)
6. maj 2026146 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026148 kr1 kr (1%)
9. jan. 2026147 kr4 kr (3%)
31. dec. 2025151 kr2 kr (1%)
30. dec. 2025149 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret