Gå til hovedindhold

Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål

ZwillingKogegrejssætEAN: 4009839676086
Pris fra 1.499 krtil 2.549 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.050 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.423 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grydesæt 3 dele - ZWILLING Pure
-25%1.499 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grydesæt 3 dele - ZWILLING Pure billede

Produktinformation

Fordele ved grydesæt til hverdagsmadlavningOpgrader dit køkken med et stilrent grydesæt fra ZWILLING Pure. Sættet består af tre dele, som dækker de fleste daglige behov - fra sauce og grød til supper og simreretter. De robuste låg og de markante greb giver en sikker og behagelig håndtering, mens det tidløse design passer ind i både moderne og klassiske køkkener.ZWILLING Pure til dig, der vil have funktion og designMed tre praktiske størrelser får du fleksibilitet til både små og store retter. Den indvendige skala i kasserollen gør det nemt at dosere væske direkte i gryden. De flade låg ligger tæt og hjælper med at holde på varmen, og de solide håndtag giver godt greb ved servering. Et elegant valg til hverdagens madlavning og gæstemiddage.Type: Grydesæt i 3 deleSerie: PureAntal låg: 2Kasserolle: Indvendig måleskalaDesign: Lys cremefarve med stålhåndtag...

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Gryder og Stegepander
Vægt: 7g
EAN: 4009839676086
Varenr.: 1934058
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grydesæt 3 dele - ZWILLING Pure
-25%1.519 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grydesæt 3 dele - ZWILLING Pure billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Gryder og Stegepander
Vægt: 7g
EAN: 4009839676086
Varenr.: 1934058
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling - Pure Pots and pans set - White
1.585 kr
Til butik
Zwilling - Pure Pots and pans set - White billede

Produktinformation

ZWILLING Pure grydesæt i rustfrit stål 18/10 med keramisk ydre belægning indeholder tre gryder (24 cm/6 l, 20 cm/3,5 l og 16 cm/1,5 l) og to låg. Gryderne har en trelagsbund med aluminiumskerne for jævn varmefordeling og lang varmebevaring. Ergonomiske håndtag med silikonedele forbliver kolde. Kan bruges på alle varmekilder inkl. induktion og tåler ovn op til 180 °C (uden låg) samt opvaskemaskine.

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 1028807
EAN: 4009839676086
Varenr.: 3396595
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zwilling - Pure Grydesæt - Rustfrit Stål - 5 Dele - Elfenben
1.769,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål
1.837 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Pure kasserollesæt 5 dele Elfenbenshvid
2.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
2Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
3Proshop DK1.585 kr1.585 krKøb
4Gucca.dk1.769,95 kr1.769,95 krKøb
5Teknikproffset DK1.837 kr1.906 krKøb
6KitchenTime DK2.549 kr2.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.423 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.709,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.567 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Zwilling Pure gryde- og pandesæt - Elfenben-Hvid - 3 dele, 18/10 rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.499 kr86 kr (5%)
11. apr. 20261.585 kr162 kr (11%)
9. apr. 20261.423 kr26 kr (2%)
6. apr. 20261.449 kr136 kr (9%)
2. apr. 20261.585 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.584 kr1 kr (0%)
17. mar. 20261.585 kr1 kr (0%)
9. feb. 20261.584 kr1 kr (0%)
7. feb. 20261.583 kr1 kr (0%)
2. feb. 20261.584 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret