Gå til hovedindhold

ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade

ZwillingKogegrejEAN: 4009839420702
Pris fra 133 krtil 209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 30. mar.

Sammenlign priser på ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZWILLING Pico Gryde til alle formål Rund
133 kr
Til butik
ZWILLING Pico Gryde til alle formål Rund billede

Produktinformation

ZWILLING Pico. Form: Rund, Type: Gryde til alle formål, Produktfarve: Rustfrit stål. Diameter: 16 cm, Bund, diameter: 14,5 cm, Bredde: 173 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 66658-160-0
EAN: 4009839420702
Varenr.: 1000558829
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade
135 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Pico stegepande 16 cm Sølv
-17%165 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande i stål ZWILLING Pico 16 cm
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande i stål ZWILLING Pico 16 cm
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
3KitchenTime DK165 kr214 krKøb
4Boligcenter DK189 kr189 krKøb
5Vivas DK209 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade i 184 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for ZWILLING Pico, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, 230 °C, Rustfrit stål, Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026133 kr2 kr (1%)
27. maj 2026135 kr3 kr (2%)
25. maj 2026138 kr1 kr (1%)
24. maj 2026137 kr3 kr (2%)
23. maj 2026140 kr1 kr (1%)
22. maj 2026139 kr1 kr (1%)
17. maj 2026138 kr2 kr (1%)
14. maj 2026140 kr2 kr (1%)
10. maj 2026138 kr2 kr (1%)
9. maj 2026140 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret