Gå til hovedindhold

ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent

ZwillingMadopbevaringEAN: 4009839523861
Pris fra 255 krtil 349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 251 kr 20. apr.

Sammenlign priser på ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent
255 kr
Til butik
ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent billede

Produktinformation

ZWILLING Fresh & Save - Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt - kan forsegles - grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 36803-003-0
EAN: 4009839523861
Varenr.: 999208531
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Fresh & save vakuum madkasse 3 dele Borosilikatglas
-35%258 kr
Før 399,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling Fresh & Save Vakuum Boxset S/M/L
258 kr
Til butik
Zwilling Fresh & Save Vakuum Boxset S/M/L billede

Produktinformation

- Vakuumopbevaringssæt - Ovnfast uden låg op til 180 °C - Fryseegnet indtil -20 °C - Egnet til mikrobølgeovn og opvaskemaskine - Rumindhold: S: 0,35 L, M: 0,9 L, L: 2 L - BPA fri plast Holder mad friskere i op til 5 gange længere tid sammenlignet med andre opbevaringsmetoder, uden brug af vakuum. Vakuumopbevaring bibeholder vigtige vitaminer samt næringsstoffer i den opbevarede mad.

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 36803-003-0
EAN: 4009839523861
Varenr.: 3085803
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Madkasser i glas - ZWILLING Fresh & Save, sæt med 3
-3%329 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Madkasser i glas - ZWILLING Fresh & Save, sæt med 3
-3%349 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK255 kr255 krKøb
2KitchenTime DK258 kr307 krKøb
3Proshop DK258 kr297 krKøb
4Boligcenter DK329 kr329 krKøb
5Vivas DK349 kr428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent i 178 dage. Laveste pris i perioden er 241 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for ZWILLING Fresh & Save Vakuum-madopbevaringsbeholdersæt Silicone seal Silicone valve Borosilikat-glas Grå Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026255 kr1 kr (0%)
25. maj 2026254 kr1 kr (0%)
20. maj 2026255 kr1 kr (0%)
18. maj 2026254 kr2 kr (1%)
16. maj 2026256 kr2 kr (1%)
12. maj 2026254 kr1 kr (0%)
7. maj 2026255 kr3 kr (1%)
4. maj 2026258 kr1 kr (0%)
2. maj 2026257 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026258 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret