Gå til hovedindhold

Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk

BenQMusemåtterEAN: 4718755095160
Pris fra 325 krtil 610 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 322 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 325 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ ZOWIE TR Series G-TR Musemåtte
325 kr
Til butik
BenQ ZOWIE TR Series G-TR Musemåtte billede

Produktinformation

BenQ ZOWIE TR Series G-TR - Musemåtte - esports gaming - large

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: 9H.N53FQ.A2E
EAN: 4718755095160
Varenr.: 1003115075
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BenQ ZOWIE G-TR Large Gaming Mouse Pad for Esports
349 kr
Til butik
BenQ ZOWIE G-TR Large Gaming Mouse Pad for Esports billede

Produktinformation

Gaming musemåtte, størrelse: 470 x 390 x 3.5 mm (bredde x dybde x højde), overflade materiale: stof, med syede kanter og anti-fray (modvirker optrevling af kanter), materiale, optimeret til Control mus sensor, med anti-skrid bund materiale, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Musemaatte tilbehoer
Artikel nr.: 9H.N53FQ.A2E
EAN: 4718755095160
Varenr.: 3338186
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk
610 kr
Til butik
Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ZOWIE G-TR er en premium gaming musemåtte designet til esports-spillere, der ønsker maksimal kontrol og komfort 🎮⚡ Musemåtten har en blød stof-overflade, som giver præcis tracking og stabil stopkraft - perfekt til FPS-spil, hvor små justeringer og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZOWIE
Kategori: Stor Måsemåtte
EAN: 4718755095160
Varenr.: 52641462288720

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK325 kr325 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3Geekd610 kr610 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 324 kr.

Den nuværende pris på 325 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Zowie By BenQ - G-TR - Mousepad - High Softness - Large size - Black Musemåtte - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026325 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026322 kr27 kr (8%)
20. mar. 2026349 kr27 kr (8%)
2. mar. 2026322 kr27 kr (8%)
19. feb. 2026349 kr27 kr (8%)
14. feb. 2026322 kr4 kr (1%)
11. feb. 2026318 kr4 kr (1%)
5. feb. 2026322 kr10 kr (3%)
4. feb. 2026332 kr17 kr (5%)
3. feb. 2026349 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret