Gå til hovedindhold

ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort

zoneGlasbrikkerEAN: 5708760656950
Pris fra 189 krtil 250 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152 kr 23. apr.

Sammenlign priser på ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zone Denmark Singles glasbrikker 6-pak med holder Black
-24%189 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zone Denmark Singles glasbrikker 6-pak med holder Black billede

Produktinformation

Zone Denmark Singles glasbrikker 6-pak med holder Black

Produktspecifikationer

Mærke: Zone Denmark
Kategori: Glasunderlag
EAN: 5708760656950
Varenr.: 513404-01
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort
-24%191 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort billede

Produktinformation

Flotte farvede glasbrikker i silikone. En blød og lydløs landing sådan kan man bedst beskrive det, når man stiller et glas fra sig på glasbrikken i silikone. Leveres i sæt med seks glasbrikker i praktisk metalholder. Nemme at rengøre. Design: ZONE Denma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZONE Denmark
Farve: Sort
EAN: 5708760656950
Varenr.: ZO330303
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zone Denmark - Glasbrikker M. Holder - Sort
249,95 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Zone Singles Glasbrikker 10x3,1cm. Sort - 6stk.
250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK189 kr238 krKøb
2Rikki Tikki Shop191 kr191 krKøb
3Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
4Kai Berntsen ApS250 kr250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort

PriceData har fulgt prisen på ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for ZONE Denmark - Zone Singles Glasbrikker sæt m. 6 stk. coasters Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026189 kr2 kr (1%)
27. maj 2026187 kr4 kr (2%)
25. maj 2026191 kr4 kr (2%)
1. maj 2026187 kr35 kr (23%)
23. apr. 2026152 kr29 kr (16%)
18. apr. 2026181 kr6 kr (3%)
17. apr. 2026187 kr35 kr (23%)
16. apr. 2026152 kr27 kr (15%)
13. apr. 2026179 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026181 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret