Gå til hovedindhold

Zone Danmark ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud

Zone DanmarkKøkkenredskaberEAN: 5722000152408
Pris fra 249 krtil 298 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 24. maj

Sammenlign priser på ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud
-34%249 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud billede

Produktinformation

Brands: Zone Størrelse: Materiale:

Produktspecifikationer

Mærke: ZONE Denmark
EAN: 5722000152408
Varenr.: ZO15240
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zone Denmark Diskset med disktrasa Mud
-28%273,27 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OPVASKESÆT 4 dele - Beige
298 kr
Til butik
OPVASKESÆT 4 dele - Beige billede

Produktinformation

Zones populære alt-i-ét opvaskesæt i sort eller beige forener æstetik og funktionalitet til din daglige opvask. Sættet indeholder alt, hvad du behøver: en sæbedispenser, en praktisk opbevaringsdel og en effektiv opvaskebørste, komplet med en blød karklud.

Produktspecifikationer

Mærke: Zone Danmark
Kategori: Køkkenindretning
Farve: Beige
EAN: 5722000152408
Varenr.: 7298

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop249 kr249 krKøb
2KitchenTime DK273,27 kr322,27 krKøb
3Home Feeling298 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud

PriceData har fulgt prisen på ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud i 181 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for ZONE Denmark - Zone Opvaskesæt 19 x 6 x 20,5 cm 4 dele Mud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026249 kr16 kr (7%)
24. maj 2026233 kr37,91 kr (14%)
23. maj 2026270,91 kr37,91 kr (16%)
16. maj 2026233 kr16 kr (6%)
13. maj 2026249 kr49 kr (16%)
11. maj 2026298 kr46 kr (18%)
10. maj 2026252 kr35,95 kr (12%)
9. maj 2026287,95 kr
7. maj 2026288 kr2 kr (1%)
6. maj 2026286 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret