Gå til hovedindhold

Zipper Interactive Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V

Zipper InteractiveRedskaberEAN: 9120039234786
Pris fra 1.772 krtil 2.979 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.207 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.769 kr 11. maj

Sammenlign priser på Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1772 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zipper ZI-STE1000INV motor-generator 800 W 1,55 L Benzin Sort, Grøn
1.772 kr
Til butik
Zipper ZI-STE1000INV motor-generator 800 W 1,55 L Benzin Sort, Grøn billede

Produktinformation

Zipper ZI-STE1000INV. Vurderet effekt: 800 W, Nominel spænding: 230 V, Kapacitet for brændstoftank: 1,55 L. Produktfarve: Sort, Grøn. Antal pr. pakke: 1 stk. Vægt: 9,9 kg, Pakkebredde: 220 mm, Pakkedybde: 415 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ZI-STE1000INV
EAN: 9120039234786
Varenr.: 1002334392
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V
2.979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.772 kr1.772 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.979 kr3.178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V

PriceData har fulgt prisen på Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V i 137 dage. Laveste pris i perioden er 1.769 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 3.322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.671 kr.

Den nuværende pris på 1.772 kr er 34% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Zipper ZI-STE1000INV, 800 W, 230 V, 1,55 L, Benzin, Vejledning, 12 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.772 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.770 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.772 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.774 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.773 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.772 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.770 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.772 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.770 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.769 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret