Gå til hovedindhold

Zipper Interactive Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg

Zipper InteractiveSikkerhedshandskerEAN: 9120039234984
Pris fra 8.413 krtil 9.011 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 598 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.994 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8413 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zipper ZI-ET260 campingvogn Sort, Lysegrøn, Metallic
8.413 kr
Til butik
Zipper ZI-ET260 campingvogn Sort, Lysegrøn, Metallic billede

Produktinformation

Zipper ZI-ET260. Produktfarve: Sort, Lysegrøn, Metallic, Maksimal belastningsvægt: 260 kg. Bredde: 1680 mm, Dybde: 680 mm, Højde: 880 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ZI-ET260
EAN: 9120039234984
Varenr.: 1002514050
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg
9.011 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.413 kr8.413 krKøb
2CS MEGASTORE DK9.011 kr9.210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg

PriceData har fulgt prisen på Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg i 130 dage. Laveste pris i perioden er 6.994 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 8.413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.528 kr.

Den nuværende pris på 8.413 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Zipper ZI-ET260, Sort, Lysegrøn, Metallic, 260 kg, 1680 mm, 680 mm, 880 mm, 50 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20268.413 kr483 kr (6%)
31. maj 20267.930 kr366 kr (5%)
27. maj 20267.564 kr1 kr (0%)
25. maj 20267.563 kr4 kr (0%)
23. maj 20267.567 kr11 kr (0%)
22. maj 20267.578 kr8 kr (0%)
20. maj 20267.570 kr1 kr (0%)
18. maj 20267.569 kr5 kr (0%)
15. maj 20267.564 kr1 kr (0%)
14. maj 20267.565 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret