Gå til hovedindhold

Scan Products Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44

Scan ProductsEludstyrEAN: 5713080100755
Pris fra 92 krtil 109 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44
92 kr
Til butik
Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 10459391
EAN: 5713080100755
Varenr.: 24021492
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Zeta 230v gu10 ip44 galvaniseret stål
92 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products Zeta indbygningsspot, GU10, galvaniseret stål
97 kr
Til butik
Scan Products Zeta indbygningsspot, GU10, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Indbygningsspot til aggressive miljøer Zeta-indbygningsspotten fra Scan Products er en solidt konstrueret og justerbar downlight med et karakteristisk udseend. Den er godkendt til direkte installation i isolering og brandfarlige materialer. Denne downligh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spots
Farve: Steel
Størrelse: Diameter 88 mm, Indbygningshøjde 85 mm, Udskærings
EAN: 5713080100755
Varenr.: 6642101154
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Zeta indbygningsspot, GU10, galvaniseret stål
-10%98 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44
101,78 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44
101,78 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Zeta 230v Galv Stål
103 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Zeta indbygningsspot, GU10, galvaniseret stål
105 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products Zeta indbygningsspot, GU10, galvaniseret stål
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
2Proshop DK92 kr131 krKøb
3LavprisEl97 kr97 krKøb
4Greenline98 kr98 krKøb
5EL-GROSSISTEN101,78 kr101,78 krKøb
6EL-NETSALG101,78 kr101,78 krKøb
7Elvvs.dk103 kr103 krKøb
8BilligVVS DK105 kr105 krKøb
9LampeGuru.dk109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44

PriceData har fulgt prisen på Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Zeta Downlight ISO GU10 Galvaniseret Stål Indendørs/udendørs IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202692 kr1 kr (1%)
29. maj 202693 kr1 kr (1%)
25. maj 202694 kr1 kr (1%)
22. maj 202693 kr1 kr (1%)
21. maj 202694 kr1 kr (1%)
20. maj 202693 kr1 kr (1%)
16. maj 202694 kr1 kr (1%)
15. maj 202693 kr1 kr (1%)
14. maj 202694 kr1 kr (1%)
11. maj 202693 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret