Gå til hovedindhold

Zebra Technologies ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230

Pris fra 2.792 krtil 2.858 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (2% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2792 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZebraNet Print Server Udskriftsserver Ethernet Fast Ethernet 100Mbps
2.792 kr
Til butik
ZebraNet Print Server Udskriftsserver Ethernet Fast Ethernet 100Mbps billede

Produktinformation

ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230

Produktspecifikationer

Artikel nr.: P1037974-001
EAN: 0760707067538
Varenr.: 988155923
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Net 10/100 Print Server
2.803 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230
2.858 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.792 kr2.792 krKøb
2Proshop DK2.803 kr2.803 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.858 kr2.858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230

PriceData har fulgt prisen på ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.771 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 3.082 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.804 kr.

Den nuværende pris på 2.792 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for ZebraNet 10/100 Print Server - Udskriftsserver - 10/100 Ethernet - for Zebra ZT220, ZT230 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.792 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.803 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.792 kr11 kr (0%)
25. maj 20262.803 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.792 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.803 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.792 kr11 kr (0%)
18. maj 20262.803 kr11 kr (0%)
16. maj 20262.792 kr11 kr (0%)
15. maj 20262.803 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret