Gå til hovedindhold

Zebra Technologies Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter

Zebra TechnologiesEAN: 4054318628117
Pris fra 5.654 krtil 6.218 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 564 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.162 kr 22. maj

Sammenlign priser på Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5654 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra Z-Ultimate 3000T Etiketter 32 x 19 mm 80904etikette(r)
5.654 kr
Til butik
Zebra Z-Ultimate 3000T Etiketter 32 x 19 mm 80904etikette(r) billede

Produktinformation

Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742 etiketter - for Zebra S4M, Z4Mplus, Z6MPlus, ZM400, ZM600; TLP 2746; Xi Series 140; Z Series ZM400, ZM600

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 880330-019
EAN: 4054318628117
Varenr.: 988490034
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter
6.218 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.654 kr5.654 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.218 kr6.218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter

PriceData har fulgt prisen på Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter i 26 dage. Laveste pris i perioden er 5.162 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 6.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.828 kr.

Den nuværende pris på 5.654 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Zebra Z-Ultimate 3000T - Polyester - skinnende - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 32 x 19 mm 80904 etikette(r) (12 rulle(r) x 6742) etiketter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20265.654 kr492 kr (10%)
22. maj 20265.162 kr1.112 kr (18%)
21. maj 20266.274 kr1.112 kr (22%)
18. maj 20265.162 kr1.107 kr (18%)
16. maj 20266.269 kr1.107 kr (21%)
15. maj 20265.162 kr1.109 kr (18%)
14. maj 20266.271 kr21 kr (0%)
11. maj 20266.250 kr2 kr (0%)
8. maj 20266.248 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret