Gå til hovedindhold

Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX

ZebraAdresseetiketterEAN: 5712505027530
Pris fra 1.364 krtil 1.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.355 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1364 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z-Select 2000T - perforerade överdragna ultrajämna häftande pappersetiketter i akryl
1.364 kr
Til butik
Zebra Z-Select 2000T - perforerade överdragna ultrajämna häftande pappersetiketter i akryl billede

Produktinformation

Perforerade överdragna ultrajämna häftande pappersetiketter i akryl, vit, 102 x 38 mm, 1790 etikett (er) ( 1 rulle/rullar x 1790 ), för TLP 28XX; Desktop LP 2844; G-Series GK420, GX420, GX-420, GX430; LP 28XX; TLP 28XX, 38XX

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 3006319
EAN: 5712505027530
Varenr.: 2349624
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra Z-Select 2000T Etiketter 102 x 38 mm 21480etikette(r) 3006319
1.434 kr
Til butik
Zebra Z-Select 2000T Etiketter 102 x 38 mm 21480etikette(r) 3006319 billede

Produktinformation

Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790 etiketter - for Zebra GX420; GK Series GK420; G-Series GC420; GX Series GX420, GX430; LP 28XX; TLP 28XX...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3006319
EAN: 5712505027530
Varenr.: 987828344
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX
1.576 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zebra Etiketter Z-select 2000t 102x38mm 12-pak
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.364 kr1.364 krKøb
2CompuMail DK1.434 kr1.434 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.576 kr1.576 krKøb
4Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX

PriceData har fulgt prisen på Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX i 159 dage. Laveste pris i perioden er 1.352 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 1.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.388 kr.

Den nuværende pris på 1.364 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zebra Z-Select 2000T - Papir - ultraglat - permanent akryllisk klæbemiddel - belagt - perforeret - hvid - 102 x 38 mm 21480 etikette(r) (12 rulle(r) x 1790) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.364 kr2 kr (0%)
1. jun. 20261.362 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.363 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.362 kr12 kr (1%)
29. maj 20261.374 kr13 kr (1%)
27. maj 20261.361 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.364 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.368 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.380 kr195 kr (12%)
19. maj 20261.575 kr231 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret