Gå til hovedindhold

Solar Light Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast

Solar LightBelysningEAN: 5714941448009
Pris fra 83,24 krtil 104 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20,76 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78,96 kr 7. maj

Sammenlign priser på Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.24 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZAMAX Ø50 FAST 35W 12VDC BS
83,24 kr
Til butik
ZAMAX Ø50 FAST 35W 12VDC BS billede

Produktinformation

Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast - STANDARD

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
Kategori: Fatninger
EAN: 5714941448009
Varenr.: 15842237874511
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Zamax Ø50 Fast 35W 12Vdc Bs
88,51 kr
Til butik
Zamax Ø50 Fast 35W 12Vdc Bs billede

Produktinformation

Armaturhus i støbt aluminium for cool-beam lavvolt halogenglødelampe. Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast Søgetermer: 5442625365 - 5714941448009 - 5442625365 - 5714941448009

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Plumbing
EAN: 5714941448009
Varenr.: 8810886496593
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Zamax ø50 fast 35w 12vdc bs
91,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast
92 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flash Light Downlight Dl 81 Børstet Stål 35w 12v
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN83,24 kr83,24 krKøb
2Billigelogvvs.dk88,51 kr88,51 krKøb
3MaintainIt91,25 kr91,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
5Elvvs.dk104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast

PriceData har fulgt prisen på Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast i 178 dage. Laveste pris i perioden er 78,96 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 83,24 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Zamax downlight 35W 12VDC, Ø74 mm, børstet aluminium, fatning G5,3 fast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202683,24 kr4,28 kr (5%)
7. maj 202678,96 kr8,04 kr (9%)
6. maj 202687 kr8,04 kr (10%)
21. mar. 202678,96 kr8,54 kr (10%)
20. mar. 202687,5 kr8,54 kr (11%)
17. mar. 202678,96 kr8,54 kr (10%)
16. mar. 202687,5 kr8,54 kr (11%)
4. mar. 202678,96 kr8,54 kr (10%)
3. mar. 202687,5 kr8,54 kr (11%)
10. feb. 202678,96 kr9,04 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret