Gå til hovedindhold

Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd

ZalmanComputerkomponenterEAN: 8809213763182
Pris fra 593 krtil 838 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 245 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 580 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 593 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zalman Z9 Iceberg MS Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort
593 kr
Til butik
Zalman Z9 Iceberg MS Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: ZALMAN
Artikel nr.: Z9 Iceberg MS Black
EAN: 8809213763182
Varenr.: 1001821426
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd
655 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman Z9 Iceberg MS - mid tower - extended ATX - Kabinet - Tower - Sort
838 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK593 kr593 krKøb
2CS MEGASTORE DK655 kr694 krKøb
3Proshop DK838 kr877 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd i 171 dage. Laveste pris i perioden er 580 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 622 kr.

Den nuværende pris på 593 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zalman Z9 Iceberg MS - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026593 kr3 kr (1%)
31. maj 2026590 kr2 kr (0%)
30. maj 2026592 kr2 kr (0%)
29. maj 2026590 kr2 kr (0%)
28. maj 2026592 kr4 kr (1%)
24. maj 2026588 kr1 kr (0%)
23. maj 2026587 kr2 kr (0%)
22. maj 2026585 kr2 kr (0%)
20. maj 2026583 kr272 kr (32%)
17. maj 2026855 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret