Gå til hovedindhold

Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort

ZalmanComputerkomponenterEAN: 8800263650026
Pris fra 753 krtil 880 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 634 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 753 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zalman P50 DS Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort
753 kr
Til butik
Zalman P50 DS Tårn ATX Ingen strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Zalman P50 DS - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: ZALMAN
Artikel nr.: P50 DS Black
EAN: 8800263650026
Varenr.: 1002916822
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman P50 DS Sort, ARGB-blæser x4
831 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort
880 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK753 kr753 krKøb
2CS MEGASTORE DK831 kr870 krKøb
3Proshop DK880 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort

PriceData har fulgt prisen på Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort i 112 dage. Laveste pris i perioden er 623 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 787 kr.

Den nuværende pris på 753 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Zalman P50 DS - mid tower - ATX - Kabinet - Tower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026753 kr1 kr (0%)
31. maj 2026754 kr4 kr (1%)
30. maj 2026750 kr3 kr (0%)
28. maj 2026753 kr2 kr (0%)
25. maj 2026755 kr2 kr (0%)
24. maj 2026757 kr4 kr (1%)
23. maj 2026753 kr2 kr (0%)
22. maj 2026755 kr2 kr (0%)
20. maj 2026753 kr364 kr (33%)
19. maj 20261.117 kr196 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret