Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure

Yves Saint LaurentLæbestiftEAN: 3614274128291
Pris fra 224 krtil 355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent Candy Glow Lip Balm 3.2 g. - 7B Nude Pleasure
224 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Candy Glow Lip Balm 3.2 g. - 7B Nude Pleasure billede

Produktinformation

Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow Lip Balm 3,2 g. - 7B Nude PleasureForkæl dine læber med YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm i farven 7B Nude Pleasure, en plejende og farvegivende læbepomade, der kombinerer subtil farve med intens glans og næring. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
EAN: 3614274128291
Varenr.: 3408220
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure
245 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Loveshine Candyglow Tinted Lip Balm 7B Nude Pleasure
-22%266 kr
Før 343 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yves Saint Laurent Loveshine Candyglow Tinted Lip Balm 7B Nude Pleasure billede

Produktinformation

YSL CANDY GLOW - TINTED LIP BALM CANDY GLOW er en let farvet smørlæbepomade, der tilpasser sig læbernes naturlige tone og giver næring og glans. 24 timers næring til smidige læber med en klar farve. Dine læber bliver øjeblikkeligt glattere og ser mere fyldige ud. Velegnet til følsomme læber. NÆRENDE FORMEL AF 98% NATURLIG OPRINDELSE Formlen i Candy Glow læbepomade er af 98% naturlig oprindelse og indeholder 86% nærende ingredienser i form af maracujaolie, shea- og jojobasmør. PH colour rush technologyTM giver dine læber nyt liv ved at tilpasse sig og forstærke deres naturlige farve. FARVER Fås i 6 nude nuancer. Pink Sunrise 1B Nude Lavalliére 44B Rosewood Blush 3B Nude Crush 5B Brown Nude 6B Nude Pleasure 7B FORDELE FOR FORBRUGEREN * Øjeblikkelig frisk glans og let farvetouch * Produktet fremhæver læbernes naturlige farve * Klæber ikke og er nem at påføre med ét strøg * 24 timers næring * 98% naturlig oprindelse * Forstærket med 86% nærende ingredienser i form af maracujaolie og shea- og jojobasmør * Velegnet til følsomme læber * Testet under dermatologisk kontrol RESULTATER Et let strejf af farve og frisk udstråling. Læberne ser smidige, fyldige og velplejede ud. TIPS TIL PÅFØRING Lad dine læber skinne af glæde, hver gang du stryger lipglossen på! Candy Glow kan bruges som primer sammen med din almindelige læbestift...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 40g
Artikel nr.: LE7519
EAN: 3614274128291
Varenr.: B092967
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent Candy Glow Tinted Lip Balm 7B Nude Pleasure
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk224 kr224 krKøb
2Teknikproffset DK245 kr294 krKøb
3Bangerhead DK266 kr266 krKøb
4Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure i 165 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Loveshine Candy Glow Lip Balm 3.1 g #7B Nude Pleasure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026224 kr1 kr (0%)
31. maj 2026225 kr20 kr (8%)
30. maj 2026245 kr15 kr (7%)
29. maj 2026230 kr1 kr (0%)
28. maj 2026229 kr5 kr (2%)
24. maj 2026224 kr21 kr (9%)
23. maj 2026245 kr21 kr (9%)
17. maj 2026224 kr5 kr (2%)
16. maj 2026229 kr2 kr (1%)
14. maj 2026231 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret