Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel

Yves Saint LaurentLæbestiftEAN: 3614274132656
Pris fra 270 krtil 365 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick
270 kr
Til butik
Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick billede

Produktinformation

Yves Saint Laurent Loveshine Wet Shine Lipstick #122 Caramel Swirl Ysl Loveshine er en glansgivende læbestift, der efterlader en skinnende effekt på dine læber. Nem at påføre og glider let hen over læberne. Påfør flere lag for at opnå mere glans og dybde i farven. Nyd en intens glans og gradvist opbyggelig farveintensitet. Dine læber vil fremstå forførende og fugtmættede. Tilføj yderligere lag for endnu mere dybde i glansen og farven.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3614274132656
EAN: 3614274132656
Varenr.: 3310938
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel
285 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Loveshine Lipstick 122 Caramel Swirl
354 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Loveshine Lipstick 122 Caramel Swirl billede

Produktinformation

YSL LOVESHINE LIPSTICK - HØJGLANS I ET ENKELT STRØG. YSL LOVESHINE er en højglanslæbestift, der giver læberne et vådt look. Den fugtgivende og nærende formel efterlader dine læber med en følelse af at være næret og beskyttet. Den er nem at påføre og glider let på læberne. Brug flere lag for at få mere glans og farve. UNIK TEKSTUR OG IKONISK FORMEL. Oplev vores unikke transformerende og smeltende formel - fra læbestift til højglans læbeolie. Forkæl dig selv med lækre farver, der er nemme at bygge op, fra sarte halvgennemsigtige til iøjnefaldende højglanslæber! Oplev den opgraderede formel af den ikoniske Rouge Volupté Shine i en ny sølvfarvet emballage. Den nærende formel efterlader dine læber fugtede, plejede og beskyttede. FARVER Fås i op til 20 smukke nuancer fra naturlige til dristige farver. Serien består af fire farvefamilier: nude, pink, rød og orange. Loveshine-læbestiftserien omfatter 3 allerede ikoniske nuancer: * 44 Nude Lavalière (tidligere bestseller i Rougé Volupte Shine) * 150 Nude Lingerie (tidligere bestseller i Rougé Volupte Shine) * 201 Rosewood Blush Vælg din nuance for at udtrykke din personlighed med YSL! FORDELE: * Synligt blødere og friskere læber. * Let at påføre, fordeler sig jævnt og glider let på læberne. * Den nærende og fugtgivende formel giver læberne en følelse af at være plejet og beskyttet. RESULTATER Lysreflekterende, semitransparent wet look-finish med opbyggelig farvedækning. Smukt friske og glansfulde læber. Påfør i flere lag for at få mere glans og farveeffekt. BÆREDYGTIGHED Produktet indeholder figenpulp, som er bæredygtigt indkøbt fra YSL Beauty Ourika Community Gardens i Marokko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 42g
Artikel nr.: LE7677
EAN: 3614274132656
Varenr.: B088814
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent YSL Loveshine Wet Shine Lipstick 122 Caramel S
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK270 kr309 krKøb
2Teknikproffset DK285 kr334 krKøb
3Bangerhead DK354 kr354 krKøb
4Lyko DK365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 262,5 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 270 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Yves Saint Laurent YSL Loveshine High Shine Caring Lipstick 3.2 g #122 Caramel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026270 kr5 kr (2%)
19. mar. 2026275 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026273 kr2 kr (1%)
17. mar. 2026275 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026274 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026275 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026274 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026275 kr9 kr (3%)
15. feb. 2026266 kr9 kr (3%)
14. feb. 2026275 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret