Gå til hovedindhold

Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP

YealinkNetværkEAN: 6938818301337
Pris fra 539 krtil 829 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink W56H Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv
539 kr
Til butik
Yealink W56H Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv billede

Produktinformation

Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP

Produktspecifikationer

Artikel nr.: W56H
EAN: 6938818301337
Varenr.: 990742894
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP
557 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink W56H - cordless extension handset with caller ID
557 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink W56h Cordless Ip Dect Handset For Use With W60b Base Station
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DECT håndsæt - Yealink SIP-W56H, sort/sølv
-4%739 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DECT håndsæt - Yealink SIP-W56H, sort/sølv
-4%759 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink SIP-W56H DECT telephone
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK539 kr539 krKøb
2CS MEGASTORE DK557 kr596 krKøb
3Proshop DK557 kr596 krKøb
4Dustin DK686 kr772,25 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Vivas DK759 kr838 krKøb
7Ultrashop829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP

PriceData har fulgt prisen på Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP i 182 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 604 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 566 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Yealink W56H - Ekstra trådløst håndsæt med opkalds-ID - IP-DECT\GAP - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026539 kr38 kr (7%)
18. maj 2026577 kr5 kr (1%)
14. maj 2026582 kr30 kr (5%)
13. maj 2026552 kr12 kr (2%)
11. maj 2026540 kr4 kr (1%)
10. maj 2026544 kr4 kr (1%)
9. maj 2026540 kr3 kr (1%)
8. maj 2026543 kr1 kr (0%)
6. maj 2026544 kr5 kr (1%)
5. maj 2026549 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret