Gå til hovedindhold

Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0

YealinkElektronikEAN: 6938818304451
Pris fra 1.304 krtil 1.748 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 444 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.275 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1304 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink UVC30 Room Konferencekamera
1.304 kr
Til butik
Yealink UVC30 Room Konferencekamera billede

Produktinformation

Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UVC30-ROOM
EAN: 6938818304451
Varenr.: 995563089
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Uvc30 Room 4k Usb Konferencekamera
1.499 kr
Til butik
Yealink Uvc30 Room 4k Usb Konferencekamera billede

Produktinformation

4K UHD ved 30 fps leverer skarpe videoer til gruppemøder 120° diagonalt synsfelt fanger hele mødelokaler PTZ‑styring og 3x zoom lader dig omindramme deltagere eksternt USB 2.0‑forbindelse, plug and play med Windows 7/10 og Mac OS X Lysfølsomhed på 0,1 lx og 63 dB SNR forbedrer billedklarheden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Tilsluttet til USB
Artikel nr.: UVC30-Room
EAN: 6938818304451
Varenr.: 5011249323
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0
1.702 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink UVC30 Room - conference camera
1.748 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.304 kr1.304 krKøb
2Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.702 kr1.702 krKøb
4Proshop DK1.748 kr1.748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0

PriceData har fulgt prisen på Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0 i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.275 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.306 kr.

Den nuværende pris på 1.304 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Yealink UVC30 Room - Konferencekamera - farve (Dag/nat) - 8,5 MP - fast brændvidde - USB 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.304 kr4 kr (0%)
25. maj 20261.300 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.303 kr19 kr (1%)
13. maj 20261.284 kr18 kr (1%)
8. maj 20261.302 kr2 kr (0%)
29. apr. 20261.300 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.299 kr5 kr (0%)
9. apr. 20261.294 kr19 kr (1%)
8. apr. 20261.275 kr19 kr (1%)
7. apr. 20261.294 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret