Gå til hovedindhold

Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE

YealinkElektronikEAN: 6938818304321
Pris fra 1.604 krtil 2.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 415 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.550 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1604 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink SIP-T48U VoIP-telefon Klassisk grå
1.604 kr
Til butik
Yealink SIP-T48U VoIP-telefon Klassisk grå billede

Produktinformation

Yealink SIP-T48U - VoIP-telefon - 3-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 16 linjer - klassisk grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SIP-T48U
EAN: 6938818304321
Varenr.: 998622066
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink SIP-T48U - VoIP phone - 3-way call capability
1.665 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE
1.697 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Yealink SIP T48U IP Telefon
1.985 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IP-telefon Yealink SIP-T48U - grå, LED-touch, Wi‑Fi
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IP-telefon Yealink SIP-T48U - grå, LED-touch, Wi‑Fi
2.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.604 kr1.604 krKøb
2Proshop DK1.665 kr1.665 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.697 kr1.697 krKøb
4COMTEK1.985 kr1.985 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE

PriceData har fulgt prisen på Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.405 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.595 kr.

Den nuværende pris på 1.604 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Yealink SIP-T48U SIP-telefon, PoE, 7'' 800x480 LCD-skærm, 29 linjer, 2xUSB, GigE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.604 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.607 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.605 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.604 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.605 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.604 kr49 kr (3%)
5. maj 20261.653 kr3 kr (0%)
3. maj 20261.650 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.645 kr20 kr (1%)
16. apr. 20261.665 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret