Gå til hovedindhold

Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability

YealinkElektronikEAN: 6938818306042
Pris fra 283 krtil 442 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 22. maj

Sammenlign priser på Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 283 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink SIP-T31 VoIP-telefon Klassisk grå
283 kr
Til butik
Yealink SIP-T31 VoIP-telefon Klassisk grå billede

Produktinformation

Yealink SIP-T31 - VoIP-telefon med opkalds-ID - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SIP-T31
EAN: 6938818306042
Varenr.: 998622075
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IP-telefon Yealink SIP-T31 - grå LCD
409 kr
Til butik
IP-telefon Yealink SIP-T31 - grå LCD billede

Produktinformation

Fordele ved IP-telefon til kontorYealink SIP-T31 er en pålidelig IP-telefon til virksomheder og hjemmekontorer, der ønsker klar samtalekvalitet og enkel betjening. Den kompakte telefon har gråt kabinet og LCD-display på 2,3" med baggrundsbelysning, så du hurtigt kan se opkald, kontakter og menuer. Med indbygget højttalertelefon, opkaldshistorik og hurtigopkald bliver daglig telefoni effektiv og overskuelig.Praktiske funktioner til travle brugereTelefonen understøtter to VoIP-konti, konferencekald, viderestilling, optaget/parkering, nummervisning, anonymt opkald og anonym afvisning. Den rummer op til 1.000 kontakter i telefonbogen og har fuld dupleks til naturlige samtaler. Plug and Play gør opsætningen ligetil via Fast Ethernet, og QoS sikrer stabil tale over netværket.Produkttype: IP-telefon med kablet håndsætFarve: GråSkærm: 2,3" LCD, 132 × 64 pixel, bagbelysningVoIP-konti: 2Telefonbog: 1.000 posterNetværk: Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, 2 × RJ-45Trådløst: Wi‑Fi nej, Bluetooth nejPoE: NejPorte: 2 × RJ-9, DC-indgangFunktioner: Højttalertelefon, mikrofonmute, opkaldsviderekobling, konference, vent, overførsel, hurtigopkald, opkaldshistorik, genopkald, svarer, nummervisningUnderstøttede codecs: G.711a/μ, G.722, G.723.1, G.726, G.729/G.729A, iLBC, OPUS m.fl.QoS: UnderstøttetStrøm: AC-adapter 100–240 V til 5 V, 0,6 A; forbrug typisk 3 WDriftstemp.: −10 – 50 °C; relativ fugtighed 10 – 95 %Mål: H × B × D: 16,2 × 18,8 × 18,9 cmPakkemål: 10,3 × 21,3 × 21,0 cmMedfølger: Håndsæt (1), monteringssæt, Ethernet-kabel, quick start guideStandarder: IEEE 802.1x, 802.1Q, 802.1p, 802.3af...

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.97g
EAN: 6938818306042
Varenr.: 1978870
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IP-telefon Yealink SIP-T31 - grå LCD
429 kr
Til butik
IP-telefon Yealink SIP-T31 - grå LCD billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.97g
EAN: 6938818306042
Varenr.: 1978870
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability
442 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK283 kr283 krKøb
2Boligcenter DK409 kr409 krKøb
3Vivas DK429 kr508 krKøb
4Proshop DK442 kr481 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability

PriceData har fulgt prisen på Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability i 184 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 448 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 283 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Yealink SIP-T31 - VoIP phone with caller ID - 5-way call capability de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026283 kr1 kr (0%)
24. maj 2026282 kr2 kr (1%)
22. maj 2026280 kr2 kr (1%)
20. maj 2026282 kr2 kr (1%)
17. maj 2026280 kr2 kr (1%)
15. maj 2026282 kr2 kr (1%)
14. maj 2026280 kr2 kr (1%)
10. maj 2026282 kr1 kr (0%)
9. maj 2026283 kr1 kr (0%)
8. maj 2026282 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret