Gå til hovedindhold

Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå

YealinkElektronikEAN: 6938818306059
Pris fra 370 krtil 679 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 309 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 368 kr 2. maj

Sammenlign priser på Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink SIP-T31G VoIP-telefon Klassisk grå
370 kr
Til butik
Yealink SIP-T31G VoIP-telefon Klassisk grå billede

Produktinformation

Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon med opkalds-ID - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1301044
EAN: 6938818306059
Varenr.: 1000680456
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink SIP-T31G - VoIP phone - 5-way call capability
483 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå
548 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Yealink SIP-T31G IP phone Grey LCD
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
IP-telefon Yealink SIP-T31G - grå LCD, 2 linjer, Gigabit
-6%659 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
IP-telefon Yealink SIP-T31G - grå LCD, 2 linjer, Gigabit
-6%679 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK370 kr370 krKøb
2Proshop DK483 kr522 krKøb
3CS MEGASTORE DK548 kr587 krKøb
4Ultrashop619 kr619 krKøb
5Boligcenter DK659 kr659 krKøb
6Vivas DK679 kr758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå

PriceData har fulgt prisen på Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå i 175 dage. Laveste pris i perioden er 368 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 483 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 370 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Yealink SIP-T31G - VoIP-telefon - 5-vejs opkaldskapacitet - SIP, SIP v2, SRTP - 2 linier - klassisk grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026370 kr1 kr (0%)
14. maj 2026369 kr1 kr (0%)
10. maj 2026370 kr2 kr (1%)
9. maj 2026372 kr2 kr (1%)
8. maj 2026370 kr1 kr (0%)
7. maj 2026369 kr1 kr (0%)
2. maj 2026368 kr1 kr (0%)
1. maj 2026369 kr60 kr (14%)
22. apr. 2026429 kr9 kr (2%)
15. apr. 2026438 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret