Gå til hovedindhold

Yealink Network Technology Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system

Yealink Network TechnologyEAN: 6938818322011
Pris fra 13.013 krtil 16.249 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3.236 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.970 kr 23. maj

Sammenlign priser på Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13013 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink MSFT Meeting Display MD86
13.013 kr
Til butik
Yealink MSFT Meeting Display MD86 billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1203692
EAN: 6938818322011
Varenr.: 1003448214
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Md86 Meeting Dispay 86 tommer
16.249 kr
Til butik
Yealink Md86 Meeting Dispay 86 tommer billede

Produktinformation

86-tommers 4K-skærm leverer letlæseligt 4K-indhold i velbelyste rum Android 13 med 4 GB RAM og 32 GB kører apps uden en PC Indbyggede 2x12 W-højttalere og HDMIx3 forenkler AV-opsætningen Specialtilpassede beslag passer til MTR-moduler, reducerer installationstiden og undgår boring Gigabit Ethernet, WiFi 6 og BT5.1 muliggør stabil centraliseret styring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Interaktiv præsentation
Artikel nr.: MD86
EAN: 6938818322011
Varenr.: 5020063971

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13.013 kr13.013 krKøb
2Dustin DK16.249 kr16.747,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system

PriceData har fulgt prisen på Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system i 67 dage. Laveste pris i perioden er 12.970 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 14.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.124 kr.

Den nuværende pris på 13.013 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Yealink MD86 86" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202613.013 kr2 kr (0%)
30. maj 202613.015 kr17 kr (0%)
29. maj 202612.998 kr19 kr (0%)
28. maj 202613.017 kr20 kr (0%)
27. maj 202612.997 kr11 kr (0%)
25. maj 202613.008 kr30 kr (0%)
24. maj 202612.978 kr8 kr (0%)
23. maj 202612.970 kr40 kr (0%)
22. maj 202613.010 kr39 kr (0%)
20. maj 202613.049 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret