Gå til hovedindhold

Yealink Network Technology Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system

Yealink Network TechnologyEAN: 6938818321991
Pris fra 6.422 krtil 8.499 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2.077 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.412 kr 23. maj

Sammenlign priser på Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6422 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yealink MSFT Meeting Display MD65
6.422 kr
Til butik
Yealink MSFT Meeting Display MD65 billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1203690
EAN: 6938818321991
Varenr.: 1003448212
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Yealink Md65 Meeting Dispay 65 tommer
8.499 kr
Til butik
Yealink Md65 Meeting Dispay 65 tommer billede

Produktinformation

65″ 4K-skærm med antirefleksbelægning forbedrer synligheden ved møder Android 13 med 4 GB RAM og 32 GB lagerplads kører mødeapps problemfrit 500 cd/m² lysstyrke og 3840 x 2160 opløsning giver klare billeder To 12 W-højttalere, 3 HDMI-porte og Gigabit LAN forenkler opsætningen Slank 58 mm profil, leveres med 400 x 400 VESA-monteringsbeslag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Yealink
Kategori: Interaktiv præsentation
Artikel nr.: MD65
EAN: 6938818321991
Varenr.: 5020063978

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.422 kr6.422 krKøb
2Dustin DK8.499 kr8.997,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system

PriceData har fulgt prisen på Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system i 67 dage. Laveste pris i perioden er 6.412 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 7.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.318 kr.

Den nuværende pris på 6.422 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Yealink MD65 65" 3840x2160 500Nits 18/7 Inbyggd högtalare Display for unified MTR system de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.422 kr11 kr (0%)
30. maj 20266.433 kr8 kr (0%)
29. maj 20266.425 kr9 kr (0%)
28. maj 20266.434 kr10 kr (0%)
27. maj 20266.424 kr5 kr (0%)
25. maj 20266.429 kr15 kr (0%)
24. maj 20266.414 kr2 kr (0%)
23. maj 20266.412 kr20 kr (0%)
22. maj 20266.432 kr18 kr (0%)
20. maj 20266.450 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret