Gå til hovedindhold

Omnitronic XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W

OmnitronicHøjttalereEAN: 4026397628333
Pris fra 1.099 krtil 1.649 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
OMNITRONIC XKB-208A 2-Vejs højttaler, Aktiv
-35%1.099 kr
Før 1.689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OMNITRONIC XKB-208A 2-Vejs højttaler, Aktiv billede

Produktinformation

Aktiv højttaler med 8" Bas enhed, 1" driver, LF: 70 W RMS, HF: 35 W RMS

Produktspecifikationer

Mærke: Omnitronic
Kategori: 8" Aktiv Højttaler
EAN: 4026397628333
Varenr.: E-11038793
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W
1.495 kr
Til butik
XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W billede

Produktinformation

OMNITRONIC XKB-208A 2-vejs højttaler, aktiv, Bluetooth. Egenskaber: Aktiv højttaler med 8" bas, 1" driver, LF: 70W RMS, HF: 35W RMS Klasse D biamp forstærker (LF 70 W, HF 35 W) Integreret Bluetooth-lydstreaming til dine smartphones og tablets 2-

Produktspecifikationer

Mærke: Omnitronic
Kategori: Fatninger
EAN: 4026397628333
Varenr.: 15844382572879
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Omnitronic XKB-208A - Aktiv højttaler med Bluetooth
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Disconetto.dk1.099 kr1.099 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.495 kr1.495 krKøb
3Music2you1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W

PriceData har fulgt prisen på XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.689 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.547 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for XKB-208A Aktiv 2-vejs højttaler m. Bluetooth - 8" 100W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.099 kr396 kr (26%)
7. maj 20261.495 kr154 kr (9%)
6. maj 20261.649 kr154 kr (10%)
23. apr. 20261.495 kr154 kr (9%)
22. apr. 20261.649 kr154 kr (10%)
19. apr. 20261.495 kr154 kr (9%)
18. apr. 20261.649 kr154 kr (10%)
15. apr. 20261.495 kr154 kr (9%)
14. apr. 20261.649 kr154 kr (10%)
13. apr. 20261.495 kr110 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret