Gå til hovedindhold

Xilence Technology Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød

Pris fra 61 krtil 108 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35,76 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød
61 kr
Til butik
Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 2
Artikel nr.: XF051
EAN: 4044953501142
Varenr.: 4178292
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Kabinet køler - 140mm - Rød
64 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM Fan 1-pack Sort Rød 140 mm
108 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
2Proshop DK64 kr103 krKøb
3CompuMail DK108 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød

PriceData har fulgt prisen på Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød i 170 dage. Laveste pris i perioden er 35,25 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 36,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 69% over normalprisen. Prisen er steget 70% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Xilence Performance C Series XPF140.R.PWM - Indsats med blæser - 140 mm - sort, rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202661 kr24,67 kr (68%)
29. maj 202636,33 kr
28. maj 202636,24 kr
23. maj 202636,42 kr
22. maj 202636,33 kr
21. maj 202636,24 kr
20. maj 202636,33 kr
17. maj 202636,14 kr
16. maj 202636,05 kr
15. maj 202635,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret