Gå til hovedindhold

Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid

Pris fra 640 krtil 650 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 586 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 640 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid
640 kr
Til butik
Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: CPU køling
Farve: 2
Artikel nr.: LQ360G.W.ARGB
EAN: 4044953503948
Varenr.: 20958624
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xilence LQ360G.W.ARGB - CPU Vandkøling
647 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xilence LQ360G.W.ARGB kølesystem 1-pack Hvid 120 mm
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK640 kr679 krKøb
2Proshop DK647 kr686 krKøb
3CompuMail DK650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid i 152 dage. Laveste pris i perioden er 586 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 718 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 639 kr.

Den nuværende pris på 640 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Xilence Gaming Series LiQuRizer LQ360G.W.ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA1851) - kobber - 120 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026640 kr7 kr (1%)
31. maj 2026647 kr1 kr (0%)
12. maj 2026648 kr39 kr (6%)
4. maj 2026609 kr39 kr (6%)
25. apr. 2026648 kr2 kr (0%)
23. apr. 2026650 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026649 kr63 kr (11%)
8. apr. 2026586 kr13 kr (2%)
4. apr. 2026599 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026598 kr50 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret