Gå til hovedindhold

Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn

XiaomiHøjttalereEAN: 6941948709171
Pris fra 295 krtil 459 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 10. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Sound Outdoor Højttaler Grøn
295 kr
Til butik
Xiaomi Sound Outdoor Højttaler Grøn billede

Produktinformation

Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 watt - 2-vejs - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: QBH4372GL
EAN: 6941948709171
Varenr.: 1003603298
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn
299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Sound Outdoor 30W - Grøn
299 kr
Til butik
Xiaomi Sound Outdoor 30W - Grøn billede

Produktinformation

Xiaomi Sound Outdoor 30W bærbare Bluetooth-højttaler kombinerer kraftfuld lyd, robust konstruktion og moderne tilslutningsmuligheder i et kompakt design. Perfekt til udendørs aktiviteter, fester og picnic, denne højttaler har alt hvad du behøver for en uovertruffen lytteoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Baerbare Fest Hoejtalere
Artikel nr.: QBH4372GL
EAN: 6941948709171
Varenr.: 3410712
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Sound Outdoor - bærbar Bluetooth-højtaler 30 W, grøn
-14%379 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Sound Outdoor - bærbar Bluetooth-højtaler 30 W, grøn
-13%399 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Sound Outdoor S29H-GL Højtaler Grøn
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK295 kr295 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3Proshop DK299 kr338 krKøb
4Boligcenter DK379 kr379 krKøb
5Vivas DK399 kr478 krKøb
6Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn i 176 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Xiaomi Sound Outdoor - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 30 Watt - 2-vejs - grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026295 kr2 kr (1%)
27. maj 2026293 kr4 kr (1%)
23. maj 2026297 kr4 kr (1%)
22. maj 2026293 kr2 kr (1%)
20. maj 2026295 kr4 kr (1%)
18. maj 2026299 kr6 kr (2%)
11. maj 2026293 kr250 kr (581%)
10. maj 202643 kr250 kr (85%)
6. maj 2026293 kr32 kr (12%)
5. maj 2026261 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret