Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V

XiaomiCentral styring af hjemmetEAN: 6941812788387
Pris fra 284 krtil 329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 284 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Camera C301 Netværksovervågningskamera 2304 x 1296
284 kr
Til butik
Xiaomi Smart Camera C301 Netværksovervågningskamera 2304 x 1296 billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR8683GL
EAN: 6941812788387
Varenr.: 1002480578
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
XIAOMI SMART CAMERA C301 BHR8683GL WHITE
289 kr
Til butik
XIAOMI SMART CAMERA C301 BHR8683GL WHITE billede

Produktinformation

XIAOMI SMART CAMERA C301 BHR8683GL HVID Oplev sikkerhed på et helt nyt niveau med XIAOMI SMART CAMERA C301 BHR8683GL. Denne stilfulde hvide kamera er designet til at beskytte dit hjem med skarp videokvalitet i op til 1080p, hvilket sikrer klare billeder s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 6941812788387
Varenr.: 91688
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V
289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Xiaomi Smart Camera C301 2K (2304 × 1296)
309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Xiaomi Smart Camera C301 2K (2304 × 1296)
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK284 kr284 krKøb
2Ultrashop289 kr289 krKøb
3CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Vivas DK329 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V i 174 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 284 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Xiaomi Smart Camera C301 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - trådløs - WiFi - H.265 - DC 5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026284 kr3 kr (1%)
28. maj 2026287 kr1 kr (0%)
26. maj 2026288 kr1 kr (0%)
25. maj 2026289 kr7 kr (2%)
24. maj 2026296 kr7 kr (2%)
20. maj 2026289 kr20 kr (6%)
18. maj 2026309 kr20 kr (7%)
16. maj 2026289 kr20 kr (6%)
15. maj 2026309 kr20 kr (7%)
8. maj 2026289 kr24 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret