Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld

XiaomiArmbåndsureEAN: 6941812789681
Pris fra 484 krtil 619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 446 kr 31. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 484 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Band 9 Pro
484 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 9 Pro billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74" - Bluetooth - 24.5 g - roseguld

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR8714GL
EAN: 6941812789681
Varenr.: 1002758816
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld
515 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 9 Pro - roseguld
589 kr
Til butik
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 9 Pro - roseguld billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74" - Bluetooth - 24.5 g - roseguldXiaomi Smart Band 9 Pro tilbyder brugerne en alsidig aktivitetsmåler med et elegant design og flere funktioner. Den livlige 1,74-tommer AMOLED-skærm giver alle dine notifikationer liv, mens det robuste batteri sikrer op til 75 minutters fuld opladning, hvilket giver længere brugstid. Med avancerede sensorer, herunder et accelerometer, pulsoximeter og optisk hjertesensor, overvåger dette armbånd effektivt forskellige sundhedsdata såsom puls, blodets iltindhold og søvnkvalitet.Robust batteriydelseMed en kapacitet på 350 mAh giver batteriet mulighed for længere brug mellem opladninger og tager kun 75 minutter at oplade fuldt.Avanceret sundhedsovervågningBåndet er udstyret med en optisk hjertesensor, pulsoximeter og gyroskop, der sporer puls, iltniveau i blodet og forskellige søvnparametre.Fængslende skærmteknologiDen 1,74 tommer store AMOLED-skærm understøtter levende farver og har en altid tændt skærmfunktion, der sikrer, at vigtige oplysninger altid er synlige.Tilpasselig brugeroplevelseBrugere kan personliggøre deres urskiver og modtage notifikationer om opkald og beskeder, hvilket forbedrer brugervenligheden og den individuelle stil.Alsidig aktivitetsmålingDet smarte armbånd leverer data om en lang række aktiviteter, herunder distance, forbrændte kalorier og aktive minutter, hvilket gør det velegnet til forskellige fitnessniveauer.GenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: HåndledFarve: RoseguldFeedbacktype: Vibrationsalarm, visuelt interfaceFunktioner: Lysstyrke: 1200 nitslineær motorbrugerdefinerbare urskiverjusterb...

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Aktivitetsarmbånd
Vægt: 0.11g
EAN: 6941812789681
Varenr.: 1866356
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 9 Pro - Rose Gold
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 9 Pro - roseguld
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Smart Band 9 Pro
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK484 kr484 krKøb
2CS MEGASTORE DK515 kr554 krKøb
3Boligcenter DK589 kr589 krKøb
4Proshop DK599 kr638 krKøb
5Vivas DK609 kr678 krKøb
6Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld i 183 dage. Laveste pris i perioden er 446 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 598 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 517 kr.

Den nuværende pris på 484 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - roseguld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026484 kr38 kr (9%)
31. maj 2026446 kr38 kr (8%)
27. maj 2026484 kr35 kr (8%)
23. maj 2026449 kr35 kr (7%)
16. maj 2026484 kr2 kr (0%)
15. maj 2026482 kr2 kr (0%)
14. maj 2026484 kr2 kr (0%)
13. maj 2026486 kr2 kr (0%)
12. maj 2026488 kr2 kr (0%)
11. maj 2026490 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret