Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort

XiaomiArmbåndsureEAN: 6941812789704
Pris fra 492 krtil 1.112 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 14. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort
492 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Pulsure
Farve: 1
Artikel nr.: SMART BAND 9 PRO OBSID BLACK
EAN: 6941812789704
Varenr.: 21865502
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 9 Pro - sort
-16%539 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 9 Pro - sort billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med bånd - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74" - 1200 nits - Bluetooth - SortXiaomi Smart Band 9 Pro tilbyder brugerne en alsidig aktivitetsmåler med et elegant design og flere funktioner. Den livlige 1,74-tommer AMOLED-skærm giver alle dine notifikationer liv, mens det robuste batteri sikrer op til 75 minutters fuld opladning, hvilket giver længere brugstid. Med avancerede sensorer, herunder et accelerometer, pulsoximeter og optisk hjertesensor, overvåger dette armbånd effektivt forskellige sundhedsdata såsom puls, blodets iltindhold og søvnkvalitet.Robust batteriydelseMed en kapacitet på 350 mAh giver batteriet mulighed for længere brug mellem opladninger og tager kun 75 minutter at oplade fuldt.Avanceret sundhedsovervågningBåndet er udstyret med en optisk hjertesensor, pulsoximeter og gyroskop, der sporer puls, iltniveau i blodet og forskellige søvnparametre.Fængslende skærmteknologiDen 1,74 tommer store AMOLED-skærm understøtter levende farver og har en altid tændt skærmfunktion, der sikrer, at vigtige oplysninger altid er synlige.Tilpasselig brugeroplevelseBrugere kan personliggøre deres urskiver og modtage notifikationer om opkald og beskeder, hvilket forbedrer brugervenligheden og den individuelle stil.Alsidig aktivitetsmålingDet smarte armbånd leverer data om en lang række aktiviteter, herunder distance, forbrændte kalorier og aktive minutter, hvilket gør det velegnet til forskellige fitnessniveauer.GenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: HåndledFarve: Obsidian sortFeedbacktype: Vibrationsalarm, visuelt interfaceFunktioner: Lysstyrke: 1200 nitslineær motorbrugerdefinerbare urskiverju...

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Aktivitetsarmbånd
Vægt: 0.1g
EAN: 6941812789704
Varenr.: 1815898
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 9 Pro - sort
-15%559 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 9 Pro - sort billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med bånd - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74" - 1200 nits - Bluetooth - SortXiaomi Smart Band 9 Pro tilbyder brugerne en alsidig aktivitetsmåler med et elegant design og flere funktioner. Den livlige 1,74-tommer AMOLED-skærm giver alle dine notifikationer liv, mens det robuste batteri sikrer op til 75 minutters fuld opladning, hvilket giver længere brugstid. Med avancerede sensorer, herunder et accelerometer, pulsoximeter og optisk hjertesensor, overvåger dette armbånd effektivt forskellige sundhedsdata såsom puls, blodets iltindhold og søvnkvalitet.Robust batteriydelseMed en kapacitet på 350 mAh giver batteriet mulighed for længere brug mellem opladninger og tager kun 75 minutter at oplade fuldt.Avanceret sundhedsovervågningBåndet er udstyret med en optisk hjertesensor, pulsoximeter og gyroskop, der sporer puls, iltniveau i blodet og forskellige søvnparametre.Fængslende skærmteknologiDen 1,74 tommer store AMOLED-skærm understøtter levende farver og har en altid tændt skærmfunktion, der sikrer, at vigtige oplysninger altid er synlige.Tilpasselig brugeroplevelseBrugere kan personliggøre deres urskiver og modtage notifikationer om opkald og beskeder, hvilket forbedrer brugervenligheden og den individuelle stil.Alsidig aktivitetsmålingDet smarte armbånd leverer data om en lang række aktiviteter, herunder distance, forbrændte kalorier og aktive minutter, hvilket gør det velegnet til forskellige fitnessniveauer.GenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: HåndledFarve: Obsidian sortFeedbacktype: Vibrationsalarm, visuelt interfaceFunktioner: Lysstyrke: 1200 nitslineær motorbrugerdefinerbare urskiverjusterbar lysstyrkevejroplysninger5 satellitpositioneringssystemerfjernhåndtering af musikåndedrætstræningsfunktionfind telefon-funktionfjernstyring til kamerabegivenhedspåIndstillede mål: JaMeddelelser: Høj og lav hjertefrekvenslav blod-oxygenSMSindgående opkaldNavigation: GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtagerProdukttype: AktivitetssporerSensorere: Accelerationsmålergyroskopdigitalkompasoptisk hjertesensorpulsoximeterlyssensor for omgivelserSporingsdata: Søvnaktivitetblodoxygen-mætninghjertefrekvenstrin tagetkalorier forbrændtsøvnstadiersøvnkvalitetsscoresovevarighedmenstruationscyklusstressniveaudistancehastighedaktivitetTilstande: 150+ sportstiltandeUnderstøttet værtsenheds-OS: Android 8.0 (Oreo) eller senere, iOS 12 eller senereUrdisplay: JaSkærmAltid tændt-display (AOD): YesBeskyttelse: 2,5 D kurvet glasDiagonal størrelse: 1.74"Opløsning: 336 x 480 pixelsType: AMOLED - farveKonnektivitetTrådløs grænseflade: Bluetooth 5.4Input-enhedType: Berøringsfølsom skærmBatteriGenopladeligt batteri: JaGenopladningstid: 75 minKapacitet: 350 mAhKøretid (op til): 21 dag(e)Køretidsdetaljer: Typisk brug - op til 21 dage | Altid tændt-displaytilstand - op til 10 dage | Megen brug - op til 8 dageSmartwatch-etuiEtuiform: RektangulærRemKlemmetype: Nål og lægMateriale: Termoplastisk polyuretan (TPU)Navn: RemPasser til håndled med omkreds: 135-205 mmUdskiftelig: JaMål og vægtDetaljer: Kun etui: 24.5 gDiverseBeskyttelse: Vandresistent, svedsikkerInkluderet tilbehør: Magnetisk opladningskabelMateriale: Aluminiumslegeringsramme, højstyrke fiber polymerPræ-loadet software: AlarmWeatherCalendarTimerStopwatchFlashlightTasksWorld clockVibratoralarm: JaMiljømæssige parametreMaks. dybde for vandmodstand: 50 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Aktivitetsarmbånd
Vægt: 0.1g
EAN: 6941812789704
Varenr.: 1815898
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Smart Band 9 Pro aktivitetssporer Sort
569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 9 Pro - Obsidian Black
599 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Band 9 Pro aktivitetssporer Sort
1.112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK492 kr531 krKøb
2Boligcenter DK539 kr539 krKøb
3Vivas DK559 kr628 krKøb
4Ultrashop569 kr569 krKøb
5Proshop DK599 kr638 krKøb
6CompuMail DK1.112 kr1.112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 585 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 518 kr.

Den nuværende pris på 492 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi Smart Band 9 Pro - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 1.74 - Bluetooth - 24.5 g - obsidian sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026492 kr43 kr (10%)
14. maj 2026449 kr39 kr (8%)
13. maj 2026488 kr1 kr (0%)
11. maj 2026489 kr5 kr (1%)
10. maj 2026484 kr12 kr (3%)
9. maj 2026472 kr15 kr (3%)
8. maj 2026487 kr28 kr (5%)
1. maj 2026515 kr26 kr (5%)
30. apr. 2026489 kr12 kr (2%)
29. apr. 2026501 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret