Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort

XiaomiArmbåndsureEAN: 6932554419707
Pris fra 329 krtil 429 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort
329 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Pulsure
Farve: 6
Artikel nr.: BHR07PYGL
EAN: 6932554419707
Varenr.: 24483813
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Band 10 4,37cm Aktivitetstracker - Sort
336 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 10 4,37cm Aktivitetstracker - Sort billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 10 Black. Skærmtype: AMOLED, Skærm diagonal: 4,37 cm (1.72"), Skærmopløsning: 212 x 520 pixel. Enhedstype: Aktivitetstracker til håndled, Formfaktor: Oval, Produktfarve: Sort. Batterilevetid: 21 dage, Batterikapacitet: 233 mAh, Opladningstid: 1 t. Understøttede mobile operativsystemer: Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16. Antal pr. pakke: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR07PYGL
EAN: 6932554419707
Varenr.: 1003399328
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 10
339 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 10 billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 10 samler træning, fitness, løb, cykling, svømning og daglig aktivitetsregistrering ét sted. Aktivitetsarmbåndet hjælper dig med at følge din hverdag og dine træningspas uden at skifte mellem flere apps. Med en 1,72 tommer AMOLED-skærm er data og notifikationer nemme at aflæse, og lysstyrken på op til 1500 nits gør den tydelig selv i kraftigt sollys. Batteritiden er op til 21 dage – eller 9 dage med AOD aktiveret – så du sjældent behøver at tænke på opladning. Træning og sundhedsdata samlet ét sted Over 150 træningsformer kan registreres, herunder løb, cykling og svømning, og armbåndet understøtter automatisk genkendelse af udvalgte aktiviteter. Kontinuerlig pulsmåling, SpO₂-måling og søvnregistrering giver dig et løbende overblik over, hvordan kroppen reagerer i løbet af døgnet. Accelerometer, gyroskop, kompas, pulsmåler og lyssensor hjælper armbåndet med at registrere bevægelse og tilpasse skærmens lysstyrke til omgivelserne. Derudover kan armbåndet vise notifikationer, opkald og beskeder, styre musik, fungere som vækkeur og vise vejr og kalender – og bruges som fjernudløser til mobilens kamera. Klar til hverdagen – også i vand Vandtæthed på 5 ATM (op til 50 m) betyder, at armbåndet kan bruges til svømning ned til den angivne dybde. Med en vægt på 15,95 g uden armbånd og ca. 27 g med armbånd er det behageligt at have på hele dagen. Bluetooth 5.4 forbinder armbåndet med Android 8.0+, iOS 14.0+ og Mi Fitness-appen, så du kan følge detaljeret statistik på telefonen. Magnetisk USB-A-opladning og en opladningstid på ca. 1 time gør det enkelt at lade op. I pakken: Xiaomi Smart Band 10, armbånd, magnetisk opladningskabel, brugervejledning.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Badevægt
Artikel nr.: BHR07PYGL
EAN: 6932554419707
Varenr.: 29996
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 10 4,37 cm - Sort
-5%369 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 10 4,37 cm - Sort
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Smart Band 10 4,37cm Aktivitetstracker - Sort
419 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 10 - Midnight Black
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb
2CompuMail DK336 kr336 krKøb
3Av-Cables DK339 kr339 krKøb
4Boligcenter DK369 kr369 krKøb
5Vivas DK389 kr458 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Proshop DK429 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort i 130 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 346 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 321 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - midnat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026329 kr11 kr (3%)
30. maj 2026318 kr1 kr (0%)
29. maj 2026317 kr3 kr (1%)
26. maj 2026314 kr4 kr (1%)
21. maj 2026318 kr7 kr (2%)
20. maj 2026325 kr3 kr (1%)
19. maj 2026322 kr3 kr (1%)
17. maj 2026319 kr3 kr (1%)
14. maj 2026322 kr8 kr (3%)
13. maj 2026314 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret