Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort

XiaomiArmbåndsureEAN: 6941812784563
Pris fra 711 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 10. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 711 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi Watch 5 2.07" Smart ur Sort
711 kr
Til butik
Xiaomi Redmi Watch 5 2.07" Smart ur Sort billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07" - Bluetooth - 33.5 g - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9389GL
EAN: 6941812784563
Varenr.: 1002871167
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort
715 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 5 - 2,07" - Sort
-7%769 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 5 - 2,07" - Sort
-7%789 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Redmi Watch 5 Sort Smart ur
829 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Watch 5 - Obsidian Black
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK711 kr711 krKøb
2CS MEGASTORE DK715 kr754 krKøb
3Boligcenter DK769 kr769 krKøb
4Vivas DK789 kr858 krKøb
5Ultrashop829 kr829 krKøb
6Proshop DK899 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 662 kr.

Den nuværende pris på 711 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Xiaomi Redmi Watch 5 - Smart ur med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-205 mm - display 2.07 - 164 MB - Bluetooth - 33.5 g - obsidian sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026711 kr4 kr (1%)
30. maj 2026715 kr2 kr (0%)
27. maj 2026717 kr6 kr (1%)
25. maj 2026711 kr5 kr (1%)
15. maj 2026706 kr1 kr (0%)
14. maj 2026705 kr2 kr (0%)
13. maj 2026703 kr584 kr (491%)
11. maj 2026119 kr40 kr (51%)
10. maj 202679 kr627 kr (89%)
7. maj 2026706 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret