Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv

XiaomiEqualizereEAN: 6932554467364
Pris fra 1.967 krtil 3.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.052 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.618 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1967 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv
1.967 kr
Til butik
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Android Tablets
Farve: 2
Artikel nr.: 71048
EAN: 6932554467364
Varenr.: 24813482
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 128GB 6GB
2.037 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 128GB/6GB - Silver
2.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 6/128 GB Wi‑Fi 6 - Sølv
2.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1" 6/128 GB Wi‑Fi 6 - Sølv
3.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.967 kr1.967 krKøb
2CompuMail DK2.037 kr2.037 krKøb
3Proshop DK2.499 kr2.499 krKøb
4Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
5Vivas DK3.019 kr3.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.618 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 2.131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.888 kr.

Den nuværende pris på 1.967 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.967 kr144 kr (8%)
1. jun. 20261.823 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.822 kr150 kr (9%)
12. maj 20261.672 kr40 kr (2%)
6. maj 20261.712 kr38 kr (2%)
22. apr. 20261.750 kr70 kr (4%)
20. apr. 20261.820 kr2 kr (0%)
17. apr. 20261.822 kr203 kr (13%)
13. apr. 20261.619 kr1 kr (0%)
8. apr. 20261.618 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret