Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå

XiaomiTabletcomputereEAN: 6932554465469
Pris fra 2.198 krtil 3.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.421 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.162 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2198 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 12.1" 128GB 6GB
2.198 kr
Til butik
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 12.1" 128GB 6GB billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1" (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: 70629
EAN: 6932554465469
Varenr.: 1003689356
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå
2.274 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 128GB/6GB - Graphite Grey
2.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 12,1" - Grå
-3%3.599 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G 12,1" - Grå
-3%3.619 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.198 kr2.198 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.274 kr2.274 krKøb
3Proshop DK2.999 kr2.999 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr3.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå i 139 dage. Laveste pris i perioden er 2.162 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.409 kr.

Den nuværende pris på 2.198 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G - Tablet - Xiaomi HyperOS 2 - 128 GB UFS card - 12.1 (2560 x 1600) - microSD indgang - 5G, 3G, 4G - grafitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.198 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.200 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.202 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.204 kr4 kr (0%)
20. maj 20262.200 kr63 kr (3%)
12. maj 20262.263 kr10 kr (0%)
6. maj 20262.273 kr39 kr (2%)
4. maj 20262.312 kr5 kr (0%)
29. apr. 20262.307 kr1 kr (0%)
24. apr. 20262.308 kr171 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret