Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå

XiaomiMobiltelefon – tilbehørEAN: 6941812737071
Pris fra 78 krtil 119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå
78 kr
Til butik
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi Buds 6 Play - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9283GL
EAN: 6941812737071
Varenr.: 1002413721
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Xiaomi Redmi Buds 6 Play - blå
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner Xiaomi Redmi Buds 6 Play - blå billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi Buds 6 Play - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - blåXiaomi Redmi Buds 6 Play giver en problemfri lytteoplevelse med støjreducerende teknologi, der sikrer klar lydgengivelse. Disse ægte trådløse øretelefoner er designet til at være bærbare og har dynamisk hovedtelefonteknologi og en indbygget mikrofon, hvilket gør dem ideelle til opkald og musik på farten. Med Bluetooth 5.4-forbindelse giver de en pålidelig trådløs oplevelse med en maksimal driftsafstand på op til 10 m, mens den integrerede touch-kontrol tilføjer praktiske funktioner til din lydstyring.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBredde: 1.45 cmDimensioner & vægt detaljer: Hovedtelefon: 1.45 cm x 2.06 cm x 2.2 cm / 3.6 g | Opladningsetui med øretelefoner: 5.39 cm x 2.74 cm x 5.39 cm / 40 gDybde: 2.06 cmFarve: BlåFunktioner: BerøringskontrolHøjde: 2.2 cmMaks. driftsafstand: 10 mProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 3.6 gLydudgangBlænder: 10 mmBluetooth-profiler: Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Hands-Free Profile (HFP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.4Egenskaber: Google Fast PairForbindelsesteknologi: TrådløsFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 16 OhmLydeffekter:...

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.09g
EAN: 6941812737071
Varenr.: 1830211
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi Buds 6 Play - Blue
99 kr
Til butik
Xiaomi Redmi Buds 6 Play - Blue billede

Produktinformation

Redmi Buds 6 Play er den ideelle partner til alle dine daglige eventyr. Med et ergonomisk design, imponerende lydkvalitet og lang batterilevetid tilbyder disse trådløse øretelefoner en enestående lytteoplevelse. Uanset om du dyrker sport, på vej til arbejde eller bare slapper af - Redmi Buds 6 Play sikrer, at du kan nyde din musik fuldt ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: BHR9283GL
EAN: 6941812737071
Varenr.: 3309307
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Xiaomi Redmi Buds 6 Play - blå
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK78 kr78 krKøb
2Boligcenter DK99 kr99 krKøb
3Proshop DK99 kr138 krKøb
4Vivas DK119 kr188 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Xiaomi Redmi Buds 6 Play Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202678 kr2 kr (3%)
19. maj 202680 kr18 kr (18%)
24. apr. 202698 kr13 kr (15%)
22. apr. 202685 kr1 kr (1%)
18. apr. 202686 kr
17. apr. 202685,04 kr
14. apr. 202686 kr12 kr (12%)
11. apr. 202698 kr7 kr (8%)
10. apr. 202691 kr1 kr (1%)
9. apr. 202690 kr8 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret