Gå til hovedindhold

Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn

XiaomiEAN: 6932554493288
Pris fra 1.041 krtil 1.359 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 318 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 924 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1041 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Redmi A7 Pro 6.9" 128 GB Grøn
1.041 kr
Til butik
Xiaomi Redmi A7 Pro 6.9" 128 GB Grøn billede

Produktinformation

Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9" - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: MZB0N5VEU
EAN: 6932554493288
Varenr.: 1004188353
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Redmi A7 Pro 128GB (palm green)
-16%1.049 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn
1.081 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Redmi A7 Pro 6.9 128 GB Grøn
1.189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Redmi A7 Pro 128GB/4GB - Palm Green
1.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Redmi A7 Pro 6,9" 4/128 GB - Grøn smartphone
-16%1.339 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Redmi A7 Pro 6,9" 4/128 GB - Grøn smartphone
-16%1.359 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.041 kr1.041 krKøb
2Komplett DK1.049 kr1.049 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.081 kr1.081 krKøb
4Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb
5Proshop DK1.249 kr1.249 krKøb
6Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
7Vivas DK1.359 kr1.428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn i 52 dage. Laveste pris i perioden er 924 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 1.352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.072 kr.

Den nuværende pris på 1.041 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Xiaomi Redmi A7 Pro - 4G smartphone - dual-SIM - RAM 4 GB / Intern hukommelse 128 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.9 - 1600 x 720 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 13 MP - front camera 8 MP - palmegrøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.041 kr50 kr (5%)
30. maj 20261.091 kr98 kr (8%)
25. maj 20261.189 kr52 kr (4%)
24. maj 20261.241 kr311 kr (33%)
23. maj 2026930 kr259 kr (22%)
22. maj 20261.189 kr259 kr (28%)
24. apr. 2026930 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026928 kr4 kr (0%)
19. apr. 2026924 kr175 kr (16%)
16. apr. 20261.099 kr175 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret