Gå til hovedindhold

Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående

XiaomiKlimakontroludstyrEAN: 6934177799785
Pris fra 228 krtil 349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 220 kr 1. maj

Sammenlign priser på Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående
228 kr
Til butik
Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Luftfugtere
Farve: 6
Artikel nr.: BHR6605EU
EAN: 6934177799785
Varenr.: 9736714
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Humidifier 2 Lite - White
228 kr
Til butik
Xiaomi Humidifier 2 Lite - White billede

Produktinformation

- 300 mL/h kraftig luftfugtning - 99,9 % antibakteriel Ag+ tank - Nem påfyldning ovenfra - Støjsvag drift under 38 dB - 4 L kapacitet med automatisk slukning Oplev den perfekte balance mellem komfort og bekvemmelighed med Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite. Denne alsidige luftfugter er designet til både fritstående og bordbrug og integreres problemfrit i ethvert rum. Med en generøs 4-liters tankkapacitet og en effektiv befugtningshastighed på 7,2 L/24 timer sikrer den, at dit rum opretholder optimale fugtighedsniveauer for forbedret velvære. Den 360° roterende diffuser og justerbare hygrostat giver mulighed for personlig komfort, mens den sølvionbelagte vandtank fremmer et hygiejnisk miljø. Sikkerhed er altafgørende, hvilket fremgår af den automatiske slukfunktion, der aktiveres, når tanken er tom. Desuden gør den stille drift på 38 dB(A) den ideel til soveværelser og sikrer en fredelig atmosfære. Energieffektivitet overses ikke med et beskedent strømforbrug på 23 W. Skab et sundere boligmiljø med MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: BHR6605EU
EAN: 6934177799785
Varenr.: 3146770
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite Luftfugter Hvid
234 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Luftfugter Xiaomi Humidifier 2 Lite (hvid) - bord og gulv
-33%309 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Luftfugter Xiaomi Humidifier 2 Lite (hvid) - bord og gulv
-31%329 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite Luftfugter På bord Gulvstående Hvid
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite Luftfugter Hvid
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
2Proshop DK228 kr267 krKøb
3CompuMail DK234 kr234 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Vivas DK329 kr398 krKøb
6Teknikproffset DK329 kr388 krKøb
7Ultrashop349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående i 184 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 391 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Xiaomi MJJSQ06DY Humidifier 2 Lite - Luftfugter - på bord, gulvstående de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026228 kr1 kr (0%)
27. maj 2026227 kr1 kr (0%)
14. maj 2026228 kr8 kr (4%)
1. maj 2026220 kr39 kr (15%)
30. apr. 2026259 kr26 kr (11%)
29. apr. 2026233 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026230 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026233 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026230 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026233 kr15 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret