Gå til hovedindhold

Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid

XiaomiKlimakontroludstyrEAN: 6934177783982
Pris fra 307 krtil 479 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Humidifier 2 - White
307 kr
Til butik
Xiaomi Smart Humidifier 2 - White billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Humidifier 2 luftfugter 4,5 L Hvid 28 W

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: BHR6026EU
EAN: 6934177783982
Varenr.: 3188624
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter Hvid
310 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Humidifier 2, Hvid, Hvid, Gulv, 28 W, Vekselstrøm, 220 V
317 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid
425 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Luftfugter Xiaomi Smart Humidifier 2 (4,5 l) - hvid
-22%449 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Luftfugter Xiaomi Smart Humidifier 2 (4,5 l) - hvid
-22%469 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter Hvid
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK307 kr346 krKøb
2CompuMail DK310 kr310 krKøb
3CS MEGASTORE DK317 kr356 krKøb
4Teknikproffset DK425 kr484 krKøb
5Boligcenter DK449 kr449 krKøb
6Vivas DK469 kr538 krKøb
7Ultrashop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid i 159 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Xiaomi MJJSQ05DY Smart Humidifier 2 Aromaterapi-spreder/-luftfugter På bord Gulvstående Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026307 kr3 kr (1%)
29. maj 2026304 kr9 kr (3%)
28. maj 2026313 kr3 kr (1%)
27. maj 2026316 kr12 kr (4%)
26. maj 2026328 kr22 kr (7%)
22. maj 2026306 kr9 kr (3%)
20. maj 2026315 kr12 kr (4%)
19. maj 2026327 kr6 kr (2%)
16. maj 2026333 kr7 kr (2%)
15. maj 2026326 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret