Gå til hovedindhold

Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort

XiaomiElektronikEAN: 6971408152254
Pris fra 292 krtil 499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 20. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort
292 kr
Til butik
Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Medieafspillere & Streaming
Farve: 1
Artikel nr.: PFJ4098EU
EAN: 6971408152254
Varenr.: 6399053
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Mi TV Stick Digital AV-afspiller Sort
293 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi Mi TV Stick TV-stick med Android
319 kr
Til butik
Xiaomi Mi TV Stick TV-stick med Android billede

Produktinformation

Xiaomi Mi TV Stick sættes direkte i en HDMI-indgang og giver adgang til streaming på dit tv, din projektor eller din medieafspiller – uden ekstra udstyr. Enheden understøtter Full HD op til 60 FPS, så billedet passer til moderne skærme. Med 8 GB lagerkapacitet er der plads til at installere og gemme data lokalt på enheden. Tilslutning sker via HDMI og Wi-Fi 2,4 GHz og 5 GHz, så du kan forbinde til dit netværk trådløst. Understøttede streamingtjenester inkluderer Netflix, Viaplay, SVT Play, DR TV og YouTube, og lydformaterne DTS og Dolby Digital Plus er begge understøttet. Fjernbetjeningen har Netflix-knap, Google Assistant-knap og indbygget mikrofon, så du hurtigt kan starte indhold og søgninger via stemmestyring. I pakken: Micro-USB-kabel, strømforsyning, HDMI-forlængerkabel og fjernbetjening (2x AAA-batterier købes separat).

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Streaming
Artikel nr.: PFJ4098EU
EAN: 6971408152254
Varenr.: 65959
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Mi TV Stick - Smart Android TV-sticka
-9%328 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Mi TV Stick - Black
349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Xiaomi Mi TV Stick
396,56 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi Mi TV Stick
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK292 kr331 krKøb
2CompuMail DK293 kr293 krKøb
3Av-Cables DK319 kr319 krKøb
4Teknikproffset DK328 kr377 krKøb
5Proshop DK349 kr388 krKøb
6Ultrashop396,56 kr396,56 krKøb
7INphone.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort i 122 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi Mi TV Stick - AV-afspiller - 1 GB RAM - 8 GB - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026292 kr4 kr (1%)
29. maj 2026288 kr3 kr (1%)
27. maj 2026285 kr4 kr (1%)
25. maj 2026289 kr1 kr (0%)
22. maj 2026288 kr4 kr (1%)
21. maj 2026292 kr8 kr (3%)
20. maj 2026284 kr4 kr (1%)
19. maj 2026288 kr4 kr (1%)
18. maj 2026292 kr7 kr (2%)
17. maj 2026285 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret